Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Tikakukac #110737 üzenetére

    nemtudom. én vagy hülye vagyok vagy optimista. utóbbit még sose mondták rám.

    de alapvetően szerencsés vagyok. nem aggódok munkán megélhetésen. A csapatomért sem. szükség van ránk és akkora megoldásokat előre gondolkodást shitstormban helytállást nyújtottunk tavaly hogy a renoménk az egekben van a békeidőkhöz képest.

    nem van tőzsdén a cégem. nincs részvényes belepofázás. aki favágással akar kiadást minimalizálni.

    volt bónusz és fizuemelés is év végén. úgy vélem ezek azért indikátorok.

    kihívás lesz 21 is az tuti. stressz és megoldani és kitalálni és végtelen munkanapok és 12 14 órák és hétvége. de én spec iszonyatosan úgy nézek vissza 20ra hogy nyomot hagytam a megoldásaimmal és a csapatommal és büszke vagyok rá. covid nélkül nem lettek volna helyzetek amikre tudok reagálni.

    szóval én valahol úgy vagyok vele hogy a kihívást nézem benne. iszonyuan sajnálom és együttérzek mindenkivel akinek az életére biztonságára kihat. én pedig szerencsés vagyok, hogy annál a cégnél vagyok amelyiknél és azt csinálom amit.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák