Aktív témák

  • Hege

    tag

    válasz evo87 #330 üzenetére

    Hi!

    Nekem is nx6125 van. Nem tudom, hogy az áltatald írt típus pontosan melyik, de az enyémben 1,6-os Turion van.

    A kidolgozásával és a minőségével teljesen elégedett vagyok, igaz még csak bő 1 hónapja nyúzom. Elég sokat hurcolom, de persze vigyázok rá.

    Az enyémben 2x256 Mb ram volt a DDR 333-as fajtából, na azt kicseréltem 2x512 DDR 400-ra. Mivel a GPU is a rendszermemóriát használja, jól jön a sebességtöbblet. Ráadásul a proci sebességét osztva kapjuk a memória sebességét, így a 333-as ramok is csak 320-on mennek. Szóval a DDR 400 ramokkal a grafika is gyorsul.

    Nekem így 3dMark2001-ben olyan 4100-4200 körül nyom ha jól emlékszem, 3dMark03-ban meg 1200-1300 körül. Amúgy szoftverfejlesztésre használom a gépet és nem játékra. Nincs is rajta semilyen játék, úgyhogy nem tudom, hogy mi hogy fut rajta. A 3dMark-okat csak azért futtattam, hogy tudjak számszerű adatokat mondani. Ha érdekel : PcMark04-ben CPU score : 3000, MEM score : 3000.

    Alapjáraton semmi hangja, csak ha tartósan nyúzom a procit, de akkor sem vészes. Se fagyás, se vészes melegedés ... Nem tapasztaltam semmi problémát a géppel. WLAN, modem, LAN, kártyaolasó ... minden működik rendesen. Az enyémben LG író van. +/-/DL visz mindent (DL-t még nem póbáltam)

    Ha csak netezek vagy fejlesztek 3,5-4 órát bír. Többnyire azonban akksiról megy a gép.

    Jobb lenne, ha nagyobb felbontású lenne a kijelzője, de ebben az árkategóriában ez van. Végülis nem tudok rá rosszat mondani. Hogy mennyire lesz tartós ... Azt 1 hónap használat után nehéz lenne megmondani.

    Szerintem nem jársz vele rosszul.

    Üdv.:Hege

Aktív témák