Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spect80

    senior tag

    válasz Kovaratis #799 üzenetére

    adatkommunikácóban igazából nem csak a sebesség, hanem a minőség is gyengébb nálam mint az S23-nak. Olyan helyen lakom, ahol nagyon hamar kijönnek ezek a különbségek. Pixellel, régebbi (S22 előtti) Exynosokkal kb lehetetlen volt telefonálni. Az S23 már hibátlan, a Magic5 pro meg a földszinten azért váltogat 2g-4g között, meg néha beakad a hang.
    Aztán a WIFI se az igazi, ez egy egyszeri spontán mérés, de mindig ilyen arányok jönnek ki
    Első a Honor, második a Samsung:

    úgy sejtem ez valami szoftveres glitch lehet, mert néha olyat is csinál a teló, hogy netezek, aztán egyszercsak mindkét hálózat eltűnik, majd visszajön. mintha a SIM kezelés alkalmazás újraindulna.
    SW bugokkal Samsungon egyáltalán nem találkoztam, ezen meg küzdök a Nova laucherrel, ami állandóan elcrashel és a smart recovery olyankor visszaállítja a honor kezdőképernyőt defaultak. illetve ami nem hiba csak hiányosság a Samsung buborék értesítése, illetve az 1 kattintásos munkakörnyezet "fagyasztása". SW-ben a p30 pro és p40 pro óta nem sok újítást látok
    Az akku szubjektív, lehet az S23U-t nem használtam olyan intenzíven, mint az utóbbi időben a Honort, azért tűnik erősebbnek (gps+zenehallgatás kocsiban, 2sim roaminggal).

    @#800 Vlesi69: igen, azt én is tapasztalom. I14PM-em volt egy darabig, ott már kellett alternatív kinézeteket felvenni napszemüvek vagy fejhallgató esetén, mert nem ismert fel. A Honor meg már gyanús, mert napszemüveg+biciklis bukósisak, vagy fejhallgató+szemüveg kombóval is azonnal felismer :) viszont a felemeléses képernyő aktiválás meg gyengébb mint az iphoneban, néha rázni kell hogy ébredjen, az iphone meg a legkisebb mozdulatra is ébredt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák