Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszko33

    csendes tag

    Sziasztok! Elég vegyes érzelmein vannak a telefonnal kapcsolatban! Régóta oneplus telefonokat használtam, 7t pro, 8 pro, 9 pro, 11. Szuper térerő, elfogadható fotók, a 11 már akár 2 napot is bírt töltő nélkül az én használati szokásaimmal, de nem tetszett az alacsony napfény alatti fényerő! Kipróbáltam fiam s23 ultráját a saját sim kártyámmal, vicc, hogy a snapdragon ellenére a samuknak semmi térereje! Csak városi használatra valók😃 Így kötöttem ki a magic 5 pro mellett! Jó kamera, nagy aksi, szuper fényerejű kijelző! A kamera tényleg szuper, az aksi oneplus 11 tovább kitart, gondolom optimalizáltabb oxigenos (color) kisebb fényerejű kijelző miatt. Az oxigenos (color) nekem szimpatikusabb. A nagy csalódás a kijelző! Egyszerűen gyönyörű ! 🥰 DE! Pont a napfény alatti olvashatóság miatt vettem, nagy fényerő! :( Ha nagyon süt a nap nagyon világos van😀 és nagyon meleg😄 kiveszem a zsebemböl a telefont és az is indokolatlanul meleg, és mit csinál? Leveszi a fényerőt mert melege van :(( Kb 2 hete használom, és már többször tapasztaltam. 1 miért melegszik ha nem is használom? 2 így nem nagy értelme van a nagy fényerejű kijelzőnek, ha pont akkor nem tudom használni amikor kellene! Egy hűvös, sötét szobában viszont mutogathatom hogy pirít🤣 Más is tapasztalt ilyet? Azért vagyok szomorú, mert részben a jó kijelző miatt választottam, de így pont olyan mint egy gyengébb telefon ami nem szabályoz vissza!☹️

Új hozzászólás Aktív témák