Új hozzászólás Aktív témák

  • Eddigi véleményem pár óra után. (nem vagyok HP fan kéretik aként kezelni)

    Grafikára szerintem rendben van bár én tiltottam az AA-t és egy rakás dolgot ami számomra ront a képen. Igazából AA-val is ultrán megy Intel A770 16gb-ososn teljesen játszhatóan és nem mondom azt hogy kiemelkedően szép lenne, inkább csak közepes. Az külön pozitívum hogy egy régi notimon amiben 750ti szintű kártya van azon is játszható pesze low-on és nem néz ki durván ocsmánynak.
    Játékmenet nekem olyan felemás. Mivel nem vagyok fan ezért nekem a gyűjtögetés inkább átok és sokszor előfordul hogy csak nyomkodom az R-t és szedek fel mindent amit csak tudok ez miatt maga a játék környezete háttérbe szorul. Ha már lootolás, elég lehangoló hogy mindent el lehet lopni, azaz más ládáját kinyitogatni.
    A párbeszédek RPG viszonyításban nézve szegényesek. Az animációk párbeszéd közben hibásak azaz az npc idle arc mindíg ugyan az egy mondat befejezésénél mintha resetelődne az npc, ez igen sok helyen fucsa dolokat eredményez pl vigyorog a karakter totál olyan dolgon amin nem kellene.
    Maga a világ és helyszín tudom teljesen fantasy, valahogy mégis azt értem hogy túlságosan erőltetett a diverzitás.
    Harcrendszer részemről rendben van, jó kombókat lehet elnyomni.
    Én el tudok vele játszogatni, majd később lehet írok róla más véleményt mert pár óra alatt még nem mondom azt hogy egyértelműen számomra jó vagy rossz lenne a játék.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák