Új hozzászólás Aktív témák

  • AntiTalent

    csendes tag

    Sziasztok,
    örülök, hogy rátaláltam erre a témára, mert azt hiszem épp a nyitó hozzászólás küldetéséhez passzol a kérdésem/kérésem.

    Amihez segítségre lenne szükségem:
    Vettem anno használtan egy IBM notit, aminek akkor zöldfülű módjára nem kérdeztem meg a bios-jelszavát. Nemrégiben legyengült/kifogyott az alaplapi gombelem, és ilyenkor a gép elfelejti az időt-dátumot, s be kell lépni a biosába (gépkönyve és netes fórumok szerint). Jelszó nélkül azonban belépni nem tudok és a gép tovább sem enged :((

    Találtam viszont állítólag működő leírást, kapcsolási rajzot stb, amit ha megépít az ember fia és a segítségével összeköti a notit egy pc-vel, akkor ki lehet olvasni a bios-jelszót..
    Csak sajna az elektronikához utoljára gimiben volt közöm, akkor is főleg elméleti szinten, így tanácstalanul állok a rendelkezésre álló eszközökkel noti nélkül... :F

    Ha van köztetek olyan, akinek lenne ideje ilyesmire, akár a kütyü megépítésére és kipróbálására, akár tanács szinten, hol-kivel lehetne ilyet elkészíttetni (persze nem milliókért, épp azért vettem használt gépet :) annak a jelentkezését nagyon megköszönném. Mailben el tudom küldeni a doksikat, szerintem nem nagy ördöngősség.
    Aki segít, annak örök hálám :R
    Előre is köszi!
    AntiTalent

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák