Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz #03969024 #27149 üzenetére

    Az adott hozzászólásomban kínosan pontosan foglalmaztam meg azt, amit ki akartam fejezni, aki akarja, az érti is, nem volt leütni való magas labda. Lomposnak az adott hozzászólásomra való reagálása - lásd 0,75-tel meg kövekkel való poénkodás - nem a műszaki szemlélet, hanem a szociálpszichológia területe. Még csak nem is félremagyarázta az én pontos fogalmazásomat, hanem csak ürügyként használta valamire. Dudika azt írta a hozzászólásomra, hogy mellébeszélés, ennek a véleménynek még van logikai kapcsolata a hozzászólásommal, de Lompos hozzászólásának se tartalmi, se logikai kapcsolata nincs a hozzászólásommal, csak szociálpszichológiai. Mosolygok.

    (#27145) AMDFan: Khm. Természetesen én provokállak téged... Mondhatnám eredeti ötlet, de nem az, mert már néhányszor elhasználtad ezt a módszert. Mosolygok.

    (#27143) lancerboy: A HFM-ben mindig színvonalas szövegek voltak. Arról is szoktak írni, hogy egy dolog a hibajavítás elméleti adatkezelési folyamata, más dolog a hibajavítás gyakorlati körülmények közötti valós működése, és megint egy másik dolog, hogy a hibajavító áramkör már a működésével önmagában (negatív) hatással van a hangra - ezt is érdemes figyelemben tartani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák