Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    HI!
    A kérdéseim:
    1., Mi a véleményetek erről a kártyáról:

    HERCULES 3D PROPHET RADEON 9600PRO 400Mhz core /300Mhz DDR-RAM

    amit sulinetben 70 ezer körül láttam(Rack computer). Tudom,hogy nem olcsó ráadásul soha az életbe nem adnék ennyit egy VGA-ért de ha 60-at visszakapok akkor 10-et szerintem megér.
    Amúgy ez a kártya egy ASUS-CUSL2 P3-800Mhz-EB 512MB-PC133 RAM konfigba menne egy GEF3TI200 helyére.

    2., Vagy inkább valami FX-et vegyek a sulinet keretében?

    3., Ebből mi sülhetne ki? Nevetséges lenne? Vagy sokkal gyorsabb lenne minden?
    /már teszteltem ebben a konfigban egy FX5600-ot és a 3DMark03-ban 2-szer több pontot kaptam;740 helyett 1500-1600 körül FX-el minden tuning nélkül, ráadásul az FPS több helyen többszöröse volt a réginek/

    4., Mi az a képminőségbeli különbség amit annyira emlegetnek a Radeon és GeForce-ok között? Ez nem inkább monitor függvénye? /eddig csak GeForce-om volt, Ati kártyát még nem láttam működés közben/

    5., Megbízhatóak a Radeonok mert régen olyanokat hallottam, hogy a Mafia nem indult el mert az illetőnek Ati kártyája volt,stb.; meg olyat is hallottam, hogy az Nvidia lepénzelte az Electronic Arts-ot,hogy csak Nvidia kártyákra optimalizálják a játékaikat ami szerintem nagy szemétség lenne; meg vannak olyan programok amik csak Nvidia kártyákon indulnak el Ati-n nem, függetlenül a kártya tudásától.

    Itt a kártya linkje:

    http://europe.hercules.com/showpage.php?p=74&b=0&f=1

    (Bocsi ha sok lett de az utóbbi két kérdésemet már rég meg akartam kérdezni valami Radeon szakértőtől)

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Aktív témák