Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    Arenazok. Shaman, Hunter, Mage volt a vallasztek. Meg kezdonek tartom magam arenaba ezert Mage-et kellett volna vallasztanom de nem akartam mage lenni. Hunter is tetszett volna de az biztos bukta lett volna. Shaman meg nem voltam. eddig 3:1. Az elso egy shaman volt es eselye nem volt. Van ket totemem ami lapot huzat. Aztan jott egy warrior. nem tudott lenyt lerakni sem en meg epultem ki kis totemekkel meg aprobb lenyekkel. 10ig lesebeztem es kirakott nekem hala egy sea giant-ot. tauntom az nem volt epp es a leszedok is elmentek a warrior minionok ellen. Nem tudtam leszedni az enyemekkel. Besebzet aztan kovetkeo korbe lehozott meg ket charge-ost es vegem volt.
    Aztan mage. egyszer letakaritott flamestrike-al de lenyt lerakni szinten nem hagytam. visszaepultem es vege lett.
    Azutan pala. azt se hagytam hogy egy summon 1/1-et lerakjon nehogy itt nekem felbuffolja. ketszer tolt ram aoe 2-t sebzo spellt de a lenyeim nagy resze tulelte 3hp-val es jottek a lapok szoval tudtam potolni. o sem volt nehez ellenfel.
    Nem kaptam egyebkent az a spellt ami minden lenyemnek ad 3-at egy korig es hianyzik is. Bekat se kaptam..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák