Új hozzászólás Aktív témák

  • blackydan

    senior tag

    válasz DopeBob #74978 üzenetére

    Már régóta lehetett érezni, hogy nagyon rámentek erre a random mechanikára ami szerintem sem valami jó dolog, mivel ez az esport részét teljesen tönkre teszi illetve azok sem találják meg az élvezetet a játékban, akik komolyabban laddereznek. Persze ez aligha rázza meg a team 5-ot, mivel őket csak a számok érdeklik. Jól megy a biznisz? Persze döntögetik az eladási és játékos rekordokat ez a lényeg. A randomizáció által sokkal szélesebb játékos közösséget tudnak meghódítani, mivel egy kevésbé ügyes játékos (vagy egy 10 éves :P ) is tud 50% nyerési mutatót produkálni, egy profibb vagy régi motoros meg 60%-ot. Szóval különbség az tényleg alig van. Én sokáig morfondíroztam, hogy előrendeljem-e a kieget, de lemondtam róla ( kb 6k goldból és 14k dustból majd kihozok valamit). Rank 10-ig majd lemegyek poén paklikkal és ennyi. Kikapcsolódásnak így is tökéletes, amennyiben meg aki komolyabban tolná az majd eldönti, hogy számára mennyi időt és ősz hajszálat ;] is ér egy magasabb rank elérése. :))

    btw: nálam a kevesebb laddert majd remélhetőleg kiváltják a dungeon runok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák