Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    7:3 lett az aréna. Teljes mértékben elégedett vagyok mert a deck úgy az 5. körtől elég erős volt, de a spellek és az early game hiánya ennyit engedett :B Volt ugyan 3HEX-em meg 1 earth shockom, de ennyibe ki is merült.
    Sajnos a 3lose-ból 2 azon ment el hogy az első 4 körben kb semmit sem tudtam kirakni, így esélyem sem volt felzárkózni. Az utolsó meccsen egy pala ellen mentem, aki a meccs első 4 körébn szétszivatott 2 darab master swordsmithel..mivel nem tudtam mit kirakni így buffolták egymást agyba főbe..mire kiraktam egy senjint más késő volt. 7.-8. kör körül már átvettem a board controlt két sea giantal de már mindegy volt...4 HP-m volt és topdeckelt egy truesilvert.. ha 2 körig nem húz fegyvert akkor őt is megfogom. :B

    Egyébként 155gold+pakli+20 dust..szóval ingyen kaptam 1 paklit meg 20 dustot..a pakli meg...háát..nem az a dupla legendarys fajta maradjunk annyiban :D

    Hja és tök kafa mert az arénában meg is lett a napiküldim :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák