Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz fogtunder #62065 üzenetére

    "meg ebben már annyi minden benne van és nem kell nulláról kezdeni az egészet"
    "meg ebben már annyi minden benne van és nem kell nulláról kezdeni az egészet"
    Igen, nekem is ez volt a bajom. Gwent mondjuk úgy általánosságban nem jött be. nem rossz játék, csak nem az én stílusom. Illetve nem vagyok benne biztos, hogy van benne elég ahhoz, hogy tényleg önálló játék legyen. Eternalt próbálgattam és bár tulajdonképpen tetszik, belegondoltam, hogy akkor minden lapot itt is megtanulni, összegyűjteni, az eltérő mechanizmusokhoz hozzászokni, alap stratrégiákat megtanulni stb... majd max. ha full készletem lesz HS-ben és legend leszek minden hónapban :) Szóval soha. Esélyes, hogy a HS is úgy fog járni, mint a WoW: nem azért marad népszerű, mert nem csinálnak nála jobbat, hanem mert az volt az első népszerű (ugye moba vonalon LoL ugyanez).
    Amúgy Eternallal az a legnagyobb baj, hogy relatív jól implementálták az ellenfél körébe belenyúlást, de továbbra is nagyon nyögvenyelős a játékmenet a HS-hez képest. Különösen ha az ellenfél nekiáll rope-olni (vagy simán csak nem figyel).

Új hozzászólás Aktív témák