Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Hihetetlen ma a játék... Megkaptam a méltó büntetésem az 5 pirate warrior-os win miatt. Egyszerűen folyik a fos a játékból...
    Reno lock-al próbálkozom, játszottam 1-2 nagyon jót, de az utolsó 5 meccsem röhejesen szar volt.

    Rogue az első 10 lapból behúz 2 SI-t (nyilván a coin nála van). 2 Pillagert. 2 Cold Blood-ot, 2 Evisc-et, 1 Edwint és 1 Leeroy-t. Ezzel a foshalommal exact lethalja volt ennek az élettelennek...

    A Reno Priest-ek ellen gyakorlatilag vicc az early game, ha nem húzol tökéletesen leaggroznak a sok kis dragonnal (mert mindnek jön a tökéletes curve.)
    Arról már nem is beszélve, hogy ez az 5/6-os fos legalább olyan OP ha nem sokkal inkább az, mint a Savanna Balance.
    10-ből 10x ezt szedik ki a historian-ból és természetesen a wincon-t lopják ki a paklidból. A statjaikkal meg nem lehet mit kezdeni, mert semmi sem szedni le a lock-ból értelmesen. :U

    Ja illetve nem vagyok elég jó HS játékos, 10-ből 2-3x sikerül behúzni Reno-t az első 20 lapból. Bezzeg amikor reno pakli ellen megyek minden egyes alkalommal turn 6 Reno. Mikor lethal van a boardon... NEVETSÉGES

    Szerk.: Az összes agyrákos hunter meg haljon éhen

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák