Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Nem is értem hogy gondolta ezt a csúszást a Blizz. Az Old Gods hatalmas + pont nekik, még nekem is bejön a dolog pedig nem vagyok tisztában a lore-al, de a töredékekből tetszik a dolog. Viszont az, hogy megint a bejelentés után 2 kib.szott hónapot csúsztatnak az 1 vicc. A TGT -nél is volt Hype vonat rendesen a lap mutogatással, aztán kiderült végül, hogy 1 kalap fos az egész és még várni is kellett rá 1,5 hónapot, hogy aztán 1 crashelős startal elinduljon a dolog.

    Itt nem tudom, hogy mire fel ez a 2 hónap. Akkor inkább ne jelentsenek be semmit, bár már késő mert ki van fizetve a falfestmény. ;] ;]

    Már a profik is rohadtul unják a mostani laddert, erre a március végi indulás helyett (amire mindenki számított) kapunk talán május elejeit. Nevetséges... Ismét sikerült elkúrni 1 ígéretesnek tűnő kiegészítőt. A LOE tartalomban és szervezettségben is nagyon ott volt, de amit a nagy kiegekkel művelnek az katasztrófa.

    Szerk.: Biztos még kódolják a 18 deckslotot, mert a high tech tecnológiával még gondok adódtak. ;] ;] ;] ;]

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák