Új hozzászólás Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz ollie #122 üzenetére

    Ha valaki játszott valami tcg-vel akkor jobban fogja érteni amit írok:

    Van két mod az AI elleni game-n kívül, play és arena.
    Play:
    Preconstructed deck, amit bontasz lapot abból lehet durva paklikat összerakni és lehet tolni másik épített deckek ellen.
    Jellemzően itt vannak a kezdőbb játékosok, általában könnyű gyors játékok vannak. (persze lehet trükközni, hogy mikor játszik az ember, hogy tuti nyerjen)
    Én ezt arra használom, hogy farmoljam a goldot, mert a winekre ad goldot. Egy alap paklit építettem át kicsit az alap lapokból nem tettem bele boosteres bontásból lapot csak egyet funból, a 6/6 gnóm főnököt amit azért adott mert vettem pénzért boostert (volt annyi még diabloból az accomon).

    Arena:
    150 goldba kerül a beugró, vagy X euróba, nemtom mennyi talán 1,7€?
    Draft! Ez az igazi, itt nem arról szól, hogy mennyi pénzért vettél lapokat és mennyi legendary van a deckedben, hanem a 30 lapos decket draft-szerűen állíthatod össze, folyamatosan felkínál 3-3 lapot amiből választhatsz egyet amíg megvan a 30. Ugye itt már figyel az ember a managörbére, a spell/creature arányra, stb. Egy draft deckkel 3 loss-ig játszhatsz, utána a nyert meccsek alapján kapsz jutalmat. Eddig nekem mindig volt benne booster, illetve gold+dust.

Új hozzászólás Aktív témák