Új hozzászólás Aktív témák

  • szkutyi

    őstag

    Sziasztok!
    Van egy orico [link] külső házam, amiben egy wd40 blue ezrz van!
    A probléma a kovetkező: nagyobb terhelesnél, és random ledobja a hdd-t ami ugy néz ki hogy ház folyamat villog, lemez kihasznaltság 100% de adatfolyam 0.. [kép] . És elerhetetlen lessz a hdd. Eszközkezelőben így írja ki: [kép] IO teszt-től kb 5mp alatt lehal....
    Aztán van egy axagon dokkolóm [link]
    Át raktam a dokkolóba a hdd-t és lám, itt már rendesen hdd nevét írja ki a Windows: [kép]
    Nem csak hogy a nevét irja ki, de IO teszt gond nélkül lemegy akár úgy hogy közben megy egy torrent ellenőrzés, és plex stream .
    Szerintetek mi lehet a gond? Nem épp egy gagyi ház ez az orico vagy de? Jobban bejön maga a ház, mert néma benne a hdd, a dokkoló viszont a fej ugralását felerősíti...
    Tapasztalt már valaki hasonlót?
    Még amivel kiegesziteném a leírást.
    Ezt a hddt használtan vettem, nem tudom mivel hogyan volt particionalva, de az eladó egy kivezetett Sáta kábelen használta...úgy emlékszem haza hoztam, bele raktam a dokkolóba, és mivel formázott volt, már használtam is.(Talán a vevőnél formaztuk le dokkoloval és azt a dokkolót meg is vettem)
    Aztán egy idő után vettem ezt az orico házat, egy az egybe fogtam és bele raktam a hdd-t amin már akkor volt 3 Terra adat.
    Ekkor kezdődött a probléma
    A hdd ház jobaratomtól vettem, ahol gond nélkül üzemelt egy másra dugva.
    Infó dokkolora dugva: [kép]
    Aztán ig néz ki dokkolóban és külső hazba dugva ugyan az a hdd: köszi a helpet

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák