Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    Nem rég értem haza Norbi72 kollégától.

    Köszönöm még egyszer a vendéglátást. Mondjuk a welcome drink-el kicsit meglepett. :DDD

    Teljesen rendben van a rendszere, jó az a 7.1 is, van benne azért fantázia, főleg gy ha az embernek még helye is van hozzá.
    Igaz picit nekem sok volt a hangerő, az én fülem nem ehhez van szokva. :) Én nem hajtom ennyire itt az 5.-en. De lehet, hogy kellene, mert nála is érezni is lehetett a filmet nem csak látni és hallani. Én itthon ezt hiányolom egy picit. Igaz nekem picit kisebb meg kevesebb hangszóró van a 715-ökben mint neki a RTi-kben. :)
    A kis 110-es Polk is jól adta a mélyet, amikor kellett. Hétvégén jön át haver áthozza az ő ProsonR8-át kíváncsi vagyok, hogy az mit mutat majd nálam. Nah meg a másik oldalon lesz ahol szabadabb a légtér, nem oda teszem ahol a Heco-m van.
    Igaz Noribál is a szub -2 db-re volt húzva, nálam meg csak -10 db-en van, lehet, hogy tolnom kellene rá egy kis kakaót? :F
    Igaz ha jól emlékszem akkor amikor Dorian meg Gabesz26 itt volt ők azt mondták, hogy nem kell több rá.
    Nah mindegy majd hétvégén kísérletezünk egy picit.

    A projiról meg annyit, hogy szerencsére szivárványmentes vagyok. :DDD
    Nekem nem volt bajom a képpel sem azt leszámítva, hogy egy picit nagy volt. De biztos ez megszokható.
    Valóban elmarad a minősége az ST50-től, de nem is annyira baj, mert ettől függetlenül éles képe volt, pl az Obilivon-nál Tom cserepes száján meglehetett számolni a cserepeket. :DDD
    Szóval én boldog lennék már azzal a vetítővel is.
    Jah és a 3D is tetszett.

    Köszi még egyszer, hogy fogadtál a rezidenciádon. :)
    És még egyszer így innen is utólag HB. :C

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák