Új hozzászólás Aktív témák

  • Eszterrr

    csendes tag

    Sziasztok!

    Már mindent megpróbáltam végső elkeseredésembe írok ide.

    Van egy új Sony TV-m és hozzá egy BD házimozim.
    Vettem egy külső merevlemezt WD ultra passportot, hogy tudjam nézni a sorozataim.
    Csak ehhez volt idáig csatlakoztatva a merevlemezem. Rádugtam az USB portjára és minden működött.
    Igazából csak, mivel kézre állóbb volt az usb portja elöl, mint a tv mögé nyúlkálni ezért csináltam így.

    A napokban rádugtam a tv-re a hdd-t, kiakartam próbálni a TV megállítási funkciót. A Tv regisztrálta a HDD-t, formatálta is mert eltűnt róla minden ekkor. Megállítás működik, felvétel működik szuper.. gondoltam én..

    Innen kezdőnek a bajaim.. Hiába dugom be a házimozi usb portjába a HDD-t a következő üzenet fogad:
    THE USB DEVICE connected to this unit not supported
    Nem is érdekelne ez az egész.. De a TV-hez kötöm hozzá, a feliratokat nem kezeli jól, a házimozi pedig eddig minden feliratot jól megjelenített.

    Próbáltam gyorsformázással már exFAT-ba rakni, meg NTFS-be is. Az üzenet ugyanaz.. Lereseteltem a tv-t és a házimozit is.. Ugyanúgy nem látja a házimozi.. Üzenet ugyanaz..

    Valaki kérem segítsen, hogy mit tudnék tenni hogy újra működjön a házimozival A HDD-m.
    Teljesen elvagyok keseredve. Nem értem mi játszhat közre vagy mit rontottam el..
    (Pendrivomat pl látja a házimozi, az fat32 , de abba nem tudom formázni a hdd-t.. És hát ez a HDD már egyszer működött több hétig szóval nem értem)

    Ő a házimozi : http://www.sony.lv/electronics/all-in-one-home-cinema-systems/bdv-e6100
    A tv-met nem tudom fejből, de talán az nem is lényeges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák