Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz xtremetuning #55797 üzenetére

    Tudom, nem szólsz hozzám. :N

    Nagyon egyszerű a megoldás és sajnos szomorú is.
    A mai filmek többségét a 14-25 vagy 25 alatti korosztály számára készítik. Többségüket nem érdekli a történet a minőség stb, így ezzel a stílussal eladhatóak a filmek nekik tetszik ők szórakoznak, megveszik a pop-cornt és a colát a büfébe és kész, win-win.
    Ha jelentős lenne az a réteg akiket tényleg érdekelne a látvány és a minőség/hang akkor úgy jönnének ki és olyan formában jelennének meg a filmek, mert érezhetően visszaesne az eladás, elmaradnának a nézők a mozikból.
    Ahogy látszik, vagy tesznek az egészre magasról, vagy itt jön szóba az, hogy akik tényleg megveszik a filmeket/elmennek moziba azoknak a többségét nagyon nem érdekli ez.
    Valamint magukat a mozikat se nagyon érdekli szerintem, mert ott is egyre csökken a vetítési színvonal(a hangról ne is beszéljünk), ő maguk sem adnak arra, hogy 100%-t nyújtsanak, de minek tennék ha így is elmennek az emberek.

    Engem a legjobban ez a kézi kamerás folyamatos remegő nagyokat ránduló kép ami zavar és tudok tőle hányingert kapni. :O

Új hozzászólás Aktív témák