Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    Megkaptam a licenszet végre és ma nekiálltam rendesen, mindent korrektül bemérni a szobát Audiolense XO-val 2.1-es kiépítésre, majd legyártottam a convolutiont és besza-behú amit ez a csoda művel. Nem véletlen mondják, hogy a Trinnov procik közelébe ér.
    Valós time domain és minimal phase korrekciót csinál a többi mellett. Hab a tortán, hogy keresztváltókkal is számol és akár külön driverenként is lehet mérni/kalibrálni ha bi/triamp van.
    Hihetetlen végeredményt ad. A legzúzosabb metál vagy a hangszerekkel legjobban zsúfolt kalsszikusoknál is minden porszemnyi ici-pici, halk hangszert is egyenként kihallani most. Semmi nem olvad össze semmivel bármennyi hangszer van.
    Csinálnom kell vele 7.1hez is filtert. Földbedöngölő lesz mozin, persze ott kicsit kisebb felbontással kell, hogy ne legyen túl nagy a latency (időkorrekció nélkül legalább is).
    Az átviteli görbém most +/- 1 db-el olyan amilyen target-et megadok már 15Hz-től. Ez a cucc brutális!

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák