Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok,

    Szeretnék a közeljövőben jelentősen upgradelni az otthoni „mozit” ami egyelőre csak egy TV ből és az USBn rádugott külső HDD ből áll :B :B :U (+UPC). Fél éve már írtam ide, de aztán én se ugrottam rá a dologra, na de szép sorban.

    Első körben NAS (Synology DS216+II)/swtich/mediaplayer (mondjuk Zidoo9s) lenne beszerezve

    Második körben Erősítő/hangfalak

    És legutoljára lenne majd a tv.

    Tudom láma/ apró kérdés, mivel nincs közvetlen tapasztalatom, csak szeretném rendszerbe látni a dolgokat:

    Mikor is az első kör (NAS/switch/Mediaplayer) beszerzésre/beszerelésre kerül akkor, hogy is van a csatlakozás? Mit és mivel? NAS –ethernet- switch-ethernet- Mediaplayer—HDMI(vagy mi más?)-TV? Ja és switch-ethernet-UPCmodem?

    Ha megjön erősítő, akkor hogyan változik a kör?

    MediaPlayerből megy HDMI-n a jel az erősítőbe onnan ugyancsak HDMI-n TV-be? + Erősítő-ethernet-Switch?

    Nézegettem ábrákat a neten de a legtöbb az annyira komplex hogy nehéz kihámozni/leredukálni egy egyszerűbb szintre. Amíg az embernek nincsenek a kezébe a dolgok és 0 tapasztalat, még nehezebb.
    köszi

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák