Új hozzászólás Aktív témák

  • Thorkos

    tag

    Nem tudom hány Győri van itt, de megosztom veletek élményeim. Talán valakinek megspórolom a plussz köröket. :) Vettem kb 1éve egy h/k 151 erölködőt a házimozigyőrnél. Vacakolt, eldobálta az arc-t és nem komunikált a tv-vel. Vissza vittem az üzletbe ahol vásároltam garanciális javításra. Közölte velem az úriember hogy már nem forgalmaznak h/k-t vigyem az extremaudioba majd ott foglalkoznak velem :D ez már meglehetősen fura volt... Az extémnél felvilágositott a srác h voltak konfliktusok közöttük és azóta szeret oda küldeni mindenkit aki olyan holmival érkezik amit már nem forgalmazhat. 2szervíz kör után javíthatatlannak minősítették. Megkaptam az igazolást a szervíztől h vagy levásárlom a házimozigyőrben az árát vagy visszakapom. Kimentem kocsival mondtam az úrnak mi a helyzet majd közli h aki a hmozival foglalkozik szabin van és ő nem folyik bele a dolgaiba menjek vissza hétfőn mert nem tudja visszadni a pénzem. Ha autohifiről lenne szó tudna segíteni. :Y (szerdán voltam az üzletben) Mikor rákérdeztem mi a bonyolut a dologban, felháborodott s megkérdezte miért nem ér rá nekem 5 nap mulva a kis pénzecském :W
    Kicsit hosszúra sikerült de a tanulság, vásárolj máshol (extremaudioban nagyon korrekt segitőkész volt az eladó úgy is h egy forintot nem hagytam akkor még náluk), ha pedig már késő és valami problémád van telefonàlj oda tudna vagy akarnake segiteni rajtad :)

Új hozzászólás Aktív témák