Új hozzászólás Aktív témák

  • vick33

    tag

    Sziasztok,
    A segítségeteket szereretném kérni. Adott két épített hangfal ( 3 utas, Hangváltó SH618B, SAL SBX 3040 sárga kevlár, SAL SXB 1620 sárga kevlár, SAL DP10 ) A magasban nem vagyok 100% biztos mert nincs rajta felirat és a hangfalat lassan 20 éve építettem, de 99%-ban úgy néz ki nagyon hasonlít a mostani DP 11-re. Az egészet egy régi JVC AX-R 551 stereo erősítő hajtja. Tisztában voltam vele, hogy az egész nem szól olyan szépen, mint az ATH-m50X fejhallgatóm, de úgy voltam vele, hogy az eleve egy teljesen más kategória. Most vettem a gyereknek egy 10k-s xiaomi 16W bluetooth hangfalat és azt vettem észre, hogy a basszust és a hangerőt leszámítva a filmekben a beszéd sokkal jobban érthető a bluetooth hangfallal, úgyhogy mostmár fúrja az oldalam, hogy azért ha egy 10k-s bluetooth szebben szól, akkor lehetne ezen javítani :) A cél nem az, hogy elérjem egy 1 millás hangfalszett minőségét, de jó lenne ezen javítani. Mit javasolnátok? Magas cseréje? Esetleg erősítő? Vagy benzin és vagyek még egy bluetooth hangfalat :) Nagyon köszi a segítséget előre is. Keret az van a frissítésre ésszerű határokon belül.

Új hozzászólás Aktív témák