Új hozzászólás Aktív témák

  • zeltam

    tag

    válasz DjTaRsY #32499 üzenetére

    Szia!
    Picit lemaradtam a dolgokról.Próbáltam azért kicsit én is utána méregetni dolgoknak,hátha valamit még sikerül hozzátenni a te méréseidhez. Nekem is UMM-6 mikrofonom van mint szazbolha-nak,de nem ragaszkodom hozzá,sőt az lenne jó ha kiderülne mennyire használható.Korábban már két segítőkész fórumtárs is felhívta a figyelmemet arra hogy amit látok azt ne vegyem biztosra,ezzel az olcsóbb eszközzel ,cal. file ide vagy oda.Egy épül(get)ő hangsugárzó DX hangszóróiról próbáltam mérni valamit a te felbontásaiddal,hátha ez is hozzátesz valamit a Dayton-os témához. Kalibráció ügyben egyébként felhívtam a B & K -t naívan (kiket ha nem őket :) ),azt mondták hogy más gyártmányt nem szívesen csinálnak. Ki kell küldeni Dániába és 100 000 Ft-nál több a kalibráció. Kíváncsi vagyok én is a Sonarworks XREF20 al végzett mérésekre,hasonlításokra.Egy pár mérés a nálam lévő 2 db DX25TG59-04 -ről. Már koráában is mérhettem volna külmbségekek,nem tettem mert ezek a hangszórók most lesznek csak érdekesek,sőt máris érdekes.... Van különbség két azonos jelzésű hangszóró közt.Itt az én mérésem a látszik cal file-lal...

    DX_ek kalibráció nélkül:
    Picit más felbontásban,5 dB-en belül :
    Talán nagyobb baj a két hangszóró közti különbség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák