Új hozzászólás Aktív témák

  • orrlyuk

    aktív tag

    Kedves fórumozók! Remélem, jó helyen járok a kérdésemmel, ha nem, nyugodtan taszajtsatok másfelé.

    A minap a piacon vettem kétezerötszázé' egy igen jó állapotú subládikót, a cambridge audiowalami (a Creative ''prémium''márkája:) egy régi darabját. Ez egy aktív mély volna, van erősítője, és még két szatellitet is ellátna kakaóval - amik nincsenek hozzá. A gond, hogy az erőlködő saját táppal menne, ráadásul a power-gomb is valami zsinóros távirányítón volna, ami nincs meg. Tehát nem lehet bekapcsolni, de az is simán lehet, hogy nem is mén az erősító. A hangszóró láthatóan jó állapotban van, azzal nincs baj.

    Nekem a beépített erősítő annyira nem is kéne, mivel a rendes erősítőmnek két pár hangfalhoz van kimenete. Nyilván rá lehetne a láda hangszórójára kötni így is, de akkor vagy csak a balt, vagy csak a jobbot, meg nem ártana levágnom a felső tartományokat is. Vajon mi a legegyszerűbb megoldás - mondom, vágni kellene, meg a jobb és bal jelet valahogy összekeverni. Sőt, a hangerőt is állítanám. Mik az elengedhetetlen alkatrészek, össze tudom-e vajon átlag alatti ügyességgel állítani? Mivel elég ratyi a cucc, sokat nem költenék rá.

    Bocs, és nyugodtan mosolyogjatok, ha vicces voltam!!

    No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

Új hozzászólás Aktív témák