Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Sal és hangosítás?
    Pár éve elmentem egy gimnáziumi ballagásra. Persze hangosítás is volt, a hangládákon pedig büszkén virított a SAL embléma. Akkor még nem tudtam hogy mi vár rám. Azt gondoltam, hogy szar lesz, de hogy ennyire, na azt nem. Körülbelül egy órás szenvedés várt rám.
    Igazából egy normál suli esetén nem lett volna gond, csakhogy ez egy olyan gimnázium volt, ahová ilyen művészlelkek jártak, meg efféle társaság, és kötelező volt meghívni valami színészpalántát, meg mindenfélét előadni, mjuzikel részleteket meg ilyesmiket. Egyszerűen siralmas volt, nincsenek rá szavak. Fél óra múlva már fájt a fejem a folyamatos harsogásól, és hol volt még a vége... Tény hogy a tornaterem akusztikája nem segített ebben, de akkor is...
    Volt ennél aztán rosszabb is, méghozzá a szalagavató, ugyanezzel a hangosítással... Legalább a helyszín másik volt, és így nem harsogott annyira, de hiába, mert ez az esemény sokkal hosszabb volt, jóval több énekes-zenés tingli-tanglival meg ilyesmikkel...

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák