Új hozzászólás Aktív témák

  • Turbina33

    senior tag

    válasz shalafi66 #10484 üzenetére

    Tudod,én szépen,illedelmesen beszélek ezekkel a hangszórókkal és mikrofonokkal.Még akkor is,ha ők nagyon buták,mert nem tudják,hogy pont ők azok,akik rosszul viselkednek.Mitől is tudnák,nincsen eszük,nemde? Vagy talán van,nem is kevés,csak épp másra használják...Rugdosni? Keversz valakivel sztem.Én még azt is csak félig adom vissza,amit kapok.

    A kukás poénnal csak annyi a bajom,hogy én felfogom,értem amit állítasz,bár nem teljesen értek veled egyet.Ugyanis te szoktad azt mondani,hogy a felhasználás célja a döntő.Ez a hangszóró tipikusan ilyen,erre a célra tervezték,másra nem jó.Egy félkilós mozgó tömegtől nem várhatunk középtartományt sztem.De nem is ez a gond a poénnal,hanem az,hogy ezeket a szarkazmussal,pökhendiséggel megfüszerezett vicceidet olvassa a fiam is,aki nagyon büszke arra,hogy ilyen hangszórója van,de kiderül,hogy szemét.Lehet,hogy neked az,de a fiamnak tetszik,büszke rá,és nekem ez elég.

    A várakozás tényleg mesébe illő,többektől olvastam a neten,akik ugyancsak hónapokat várnak a semmire,hogy "ilyen csak a mesében van".Én vártam arra a királylányra,udvaroltam neki,virágot is vittem.De kiderült,hogy ő a vasorrú bába :DD

    "Én nem kívánom senkitől, hogy csudás dolgot tegyen, de joggal kívánom mindenkitől, hogy mindig ember legyen." / Ady Endre /

Új hozzászólás Aktív témák