Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGaIn

    senior tag

    Na nekem is van egy sztorim. 2008-2009 tele asszem. Kurv@ hideg volt a koleszban. Mivel fűccsünk ami nem drága kérdés merült fel bennem és villamos mérnöknek készülő szobatársamban. Ami kijön max 1-2 ezresből és jó meleget csinál mert kellet a pénz kajára meg sörre.

    Tanakodtunk, tanakodtunk, aztán egyszer csak elővezette győztes ötletet: fűtsünk 100W-os izzókkal annak úgy is 95% a hővé alakul. Én kételkedtem kicsit de erre az volt a válasz ne aggódj mérnök vagyok megoldom...

    Teszkóba tehát ki és vásárol 10db 100W os izzót darabját 90Ft-ért leárazva. kábel meg volt innen onnan szerezve

    Hazamentünk összeszerelte … nem mondom, hogy biztonságos volt, de fűtött de annyira hogy az asztalon ami alá raktuk nem hűlt ki a tea vagy a kaja. Igaz hogy miközben használtuk el kellett takarni mert olyan fényt csinált a 15 négyzetméteren hogy nem lehetett megmaradni.

    Képet most nem mellékelek talán később ha megtalálom valahol akkor pótlom.

    Ja túléltük és kolesz sem égett le szerencsére. Persze ma már ő sem adná a nevét ilyesmihez, de a szükség nagy úr :D

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák