Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    A kazánház elszívója egy kiszuperált 120as venti. Az álmennyezetben 14cm hely van, könyök nem fért be. Megoldottam. Szerintem topikhű. Igaz, zöldsárga helyett Duct Tape lett volna, de nem volt, csak ez a barna mindenrejó szalag. Hőlégfúvó, virágcserép alátét, és egy marék popszegecs.

    A "műhelyrádióm" is módosult, a 85cm magas monstrum 60 centi magas lett, kezelhetőbb, és felfér a satupadra. Kapott mélyet is (mindent az előző autómból szedtem ki, mert a vevő sokat alkudott, mondtam akkor zene nincs, azt mondta jó.). Azért nem a dobozba került, mert akkor nagyon kevés légtér lenne a hangszóróknak. Kínai speakon csatit ne vegyetek, egy kalap kakit nem ér, hiába volt ráhamisítva, hogy Neutrik...kontakt 0. Egy MT60 csati még kell, hogy a láda leválasztható legyen, a táp ventijét ki kell cserélni, mert hangos, az erősítő vezetékeit fixre kell forrasztanom, mert ez a molex gányolás nem az igazi (a gyári stekker nincs meg, így vettem anno), de alakul. Az RCA csatik kínai Rich Tech márkájúak, a kábel Siemens mini koax (a felépítése megfelel a külföldi fórumokon ajánlott legjobb budget kábeléval, a Blue Jeans LC-1 felépítésével). Mind saját forrasztás.

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák