Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    Elkészült a tárolóban a műhelysarok.

    Ikea Metod konyhabútorelemek. Fal csak 178 cm széles, így nem felül csak 2 db 80 centis korpusz van, alul 40 és 60 centisek. A két fiókos elem alatt görgők vannak, a tetejére vágattam bútorlapot, a pult az ifeiglenes fa lábak helyett a falra csavarozott fém keretre fognak kerülni, így azért saját súlya alatt is meghajlik a 28 mm-es pult.
    A felső szekrény alján van 1-1 70 centis szalag összesen kb 1600 lumennel, a tápegység a jobb oldali szekrényben.
    A szekrény alatt a falon van egy szerelvényezhető kábelcsatorna, benne 3 db 3-as konnektor külön kapcsolókkal és jobb oldalt a ledszalag tápjához egy kapcsoló.
    A szék is az Ikeából van, teljesen jó a magassága, a pult még lehetne picit magasabb is.

    És ha már elkészült, az első projektet is bemutatom.

    Néhány kaputávirányító összegyűlt az évek során, de Apám semmit nem dob ki... Próbaképp az egyikben kicseréltem a gombokat és működik. Nagyjából 250 Ft anyagköltséggel megvolt a javítás, úgyhogy csinálom a többit is. Kíváncsi vagyok, az új gombokkal meddig teszi.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák