Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Inhouse

    őstag

    válasz zsolt667 #72398 üzenetére

    Arra próbáltunk rávezetni, hogy mit próbálhatsz meg és mit nem azzal a tudással/eszközökkel, amit az általad megadott infókból leszűrtünk rólad. Nem azt írtam az elején, hogy mindenképpen te javítsd meg, ennek vannak feltételei. Sem tudásod/tapasztalatod nincs ezen a téren, sem szerszámaid/műszereid. Ez innentől felejtős. Ha lenne legalább egy alapod, akkor igen, még egy bontott tápban is lehetnek olyan kondenzátorok, amik még jók és esetleg meg is felelnének a te paneledbe. DE! még ez is csak feltételezés, hogy egyáltalán annak a panelnek van baja. A PWM tápoknál tényleg jelentős részben kondenzátor hiba van, de ez sem teljesen biztos. Annyi buktató van az egész történetben, hogy be kell lásd (írtad is egy kicsivel visszább), hogy ez saját kezűleg nem igazán fog menni. Ha lenne ilyen foglalkozású ismerősöd, esetleg megérné vele megnézetni baráti áron, de minden más opció gazdasági totálkárnak néz ki. Szomorú egyébként ez a tendencia, nekem sem tetszik. Az EU minden sz.r-sz.rra hoz szabályozást, de hogy a gyártók himbilimbijét megszorongatnák egy kicsit, hogy ne legyen ekkora avulás, ez a rengeteg veszélyes hulladék, az nem megy. Az egyik oldalon gyártják a sok felesleges és gyorsan használhatatlanná váló vackot (pedig én is szeretem a kütyüket), a másik oldalon meg sopánkodnak, hogy nahát mennyi sok szemét van?!

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák