Új hozzászólás Aktív témák

  • Beren

    tag

    Te jó ég, csak most tudtam belépni, de látom, rengeteg a válasz... Szóval. A kávégép egy Dolce Gusto Piccolo. A tartály így néz ki. Nincs nyomás alatt, csak tárolja a vizet. A tartályba elvileg csak hideg víz kerül, amit a gép maga melegít fel. Szivárogni akkor kezdett, amikor úgy lett vízkőtelenítve a gép, hogy a kifolyt forró, vízkőoldós levet visszatöltötték a tartályba, hogy újra átküldjék a gépen, ez a forró lé meg kikezdte a ragasztást - garantálom, hogy ez nem fog újra előfordulni... :D

    Ha nem tévedek nagyot, akkor plexit szoktak úgy ragasztani, hogy a ragasztó nem is ragaszt, hanem oldja a felületet, a legjobb talán valami ilyesmi lenne, de ehhez végképp nem értek...

    Amúgy eddig nálam a ragasztószalag + WD40 + gyorskötöző kombó vezet, mindegyik van is itthon, szóval akár meg is próbélhatom... :DDD

    Sokimm: tényleg nem voltam elég részletes, de most már talán igen. :)

    Samus: ilyesmire én is gondoltam, de nem tudom, megtapadnak-e a tartály műanyagján (amiről persze továbbra sem tudom, micsoda...).

    Essejó: a ragasztópisztoly jó tipp, ráadásul megmarad a tartály javítása után és lehet vele mást is gányolni... :)

    cinemazealot: jó a kotyogós, de nem a lustáknak. :) Ebbe bedobom a kapszulát, némi vizet és (ha nem folyik el a víz a tartály alján, akkor) két perc alatt van kávém. Reggel egyébként is képtelen lennék olyan precíziós munkára, mint egy kotyogós kávéfőző megtöltése... :D

Új hozzászólás Aktív témák