Új hozzászólás Aktív témák

  • madle

    őstag

    Nekem jóval régebben volt ebből problémám, körülbelül, mikor az első táplálékkiegészítőket ettem. Akkor nagy sláger volt a Myomass, Volumass 35 meg ezek és volt mellette egy olyan hogy Cellmass, ez is Sciteces termék volt, előtte ettem a másik kettőből is, és semmi bajom nem volt. Ahogy megettem a Cellmass-t rá pár hétre, olyan pattanások jöttek ki rajtam, hogy egyszerűen a kozmetikus sem tudott vele mit tenni. Ezt úgy képzeljétel, hogy hónapokat szenvedtem a pattanásokkal míg eljutottunk a megoldáshoz.

    El kellett mennem bőrgyógyászhoz. Legkeményebb megoldás lett, Gyógyszer. Fél évig ettem at a mérget, szenvedés volt mert fél éven keresztül folyamat hámlott a képem, meg száraz volt. Meg a hátam is. De fél év után olyan szinten megszűnt a problémám, hogy szerintem azóta egy kezemen meg tudom számolni, hány sárga pattanás volt rajtam... Jó ersze miteszerek meg ezek a kis szarok vannak, de azt kozmetikus elintézi. De azok a kráterek már nem. Durva korszak volt.

    Állítólag a Cellmass-ban volt valami ami aktiválta a hormonjaimat. Franc tudja..

Új hozzászólás Aktív témák