Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz Fred23 #185000 üzenetére

    Nagyon szép eredmény. Látod, a legtöbb ember hízik, ahogy idősödik, te az ellenkező irányba tartasz.
    Én még ezt a képet láttam rólad: [link]
    Egyébként az elhízott képeken többnek gondoltalak volna, mint 100-105 kg, de nyilván a magasság is lényeg, az miatt lehet csalóka.
    Most meg látszanak már fent a kockák is, meg kerekedik a váll is. Az látszik a elfogyott képeden, hogy alapvetően keskeny csípő formád van, így még jobb, mert kijön a szélesebb váll.

    Benfolds: Biztos van az elhízásnak mindenféle pszichológiai esete is, de van, hogy nem kell túlgondolni, egyszerűen lusta szar az ember és mellé szeret sokat enni. Engem is érint, 112-107 kg között mozgok: [link]
    Édességet én nem sokat eszem, de a kaja mennyiség sok. Ahogy előttem is írták, sok kaja kell, hogy jóllakottság legyen (4000 kalóriát alulról súrolom, ha néha összeszámolom, hogy mi mennyi). Ezen könnyen lehet változtatni, kevesebbet kell enni. Itt jön az, hogy lusta szar az ember én ezt vállalom.
    Hogy miként tekintek magamra? Ilyen mértékű dagadtságnál sehogy. Nincs bajom vele. Valószínűleg ezért is nem jön a motiváció, hogy "éhezzek". Persze van egy határ, arra azért figyelek, hogy tovább ne menjen, pl emiatt sem iszom üdítőket, stb...
    Érdekes egyébként mert eléggé hipohonder vagyok és félek a betegségektől és a vérképemet is rendszeresen nézetem, félek a cigifüsttől, a szmogtól, az alkoholt sem csípem. Rá vagyok kattanva a vitaminokra, a gyümölcsökre és ha kimarad egy nap, amikor nem eszem salátát, akkor lelkiismeret furdalásom van. De emellett meg nem zavar a dagadtság jelenlegi mértéke. Fene tudja miért. Lehet hogy mégis pszichológiai eset az én példám is. :DDD

    Aelod: vállból nyomásnál te hogy adod fel a 35-ös súlyokat?
    Nekem a munkasorozat úgy néz ki, hogy 12x24kg, 10x26kg és 8x30kg. Váll erőben könnyen fejlődök, lassan átállás lesz az utolsóban 6x34-re, majd azt felvinni 8 ismétlésre. De nekem úgy 20 kg felett már nem kényelmes feladni úgy, hogy a térdemről lököm fel. Ezért úgy szoktam, hogy a testem mellett belendítem és úgy kerül kiindulási pozícióba. De 30 felett már nem az igazi ez, mert elég nagy lendület kell, hogy felérjen. Olyan 38-40 kgnál már nem is menne szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák