Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    Sziasztok! Nemrég kezdtem hosszú kihagyás után újra az edzést (3 év). Mivel már a 30-as éveimben járok, megváltani nem akarom a világot, heti 3 teljes testes edzést végzek. Igyekeztem a fokozatosságra törekedni, ezért az első héten rúddal, majd 25kg-al guggoltam, azóta (3 hét) sem ugrottam nagyot, próbálok a fokozatosságra törekedni, 50kg-ig mentem fel , 5-ös sorozatokban 5-6 ismétlést végzek. Viszont az utóbbi időben 2 nap regeneráció után is, kegyetlenül besavasodik a combom, már saját testsúlyos guggolásnál is, ha 8-10-nél többet csinálok, de ha nem edzek, hanem napközben valamiért leguggolok, érzem, hogy alig tudok felállni, mintha folyamatos izomláz lenne, ami nem szűnik.

    Igyekszem rendesen bemelegíteni, guggolás előtt kezdetben 5, majd 10 perc elliptikus trainer, aminél 5 perc után érzem, hogy fárad a combom mint az isten és savasodok. Más is járt így? Azért lassan 4 hét után gondoltam elmúlhatna.... Az edzések utáni másnapokon úgy járok mint akit seggbek*rtak, mindig van izomláz a combomban.

    Esetleg gyulladáscsökkentő (ibuprofen, aspirin) használhat?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák