Új hozzászólás Aktív témák

  • Chronos85

    tag

    Hali,
    Így hogy már lassan 1 hete éles a patch, sztem kellően fel let keverve az állóviz. Nagyon sokféle deckel futottam össze és persze probálgattam én is jócskán mindenfélét (Mondanom se kell újra megjött a kedvem játszani).
    -Monster Weather, mint sejteni lehetet nem tünt el csak kissé átalakult. Bekerült Nithrall és a Drownerek.

    -Scoa-ból a törpéshez nincs meg minden lapom, de az elfeset probálgattam, már közel nem olyan erős, viszont még mindig fun főleg az új clear skyal. Nekem az agresszívabb jobban bejött mint a lovas buffolós.

    -Skellige kapta talán a legnagyobb nerfet ezzel a patchel, persze ha jól jönnek a lapok és jókat tudsz eldobálni, majd feléleszteni akkor még mindig erős, de sztem már közel nem annyira mint régen. Nyilván itt erősen közrejátszik, hogy a többi kaszt is igen jól tud rallyzni CC-vel (izé first lighttal, sose fogom megszokni :) ).

    -Northernhez van a legkevesebb lapom, így csak az ellenem jöttekből tudok következtetni. Itt egyértelműen Radovid let a sztár.

    Mint várható volt elég sok helyre bekerült Borkh, NR pakliknál szinte kötelező a sok Gold unit miatt, de azért felbukkant Monster vagy Skellige paklikban is.
    Számomra a meglepetés díjjat egyértelműen az aranykakas (Kambi) kapja. Nem kicsit kerekedet ki a szemem, mikor az ellen kijátszotta, persze ki is kaptam rendesen, ahogyan ilyenkor illik. Sajnos ehhez is jócskán hiányzik még lapom, de talán majd egyszer ha addig nem változtatnak rajta.

    Üdv.: Chronos

Új hozzászólás Aktív témák