Új hozzászólás Aktív témák

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz Johnny Cage #902 üzenetére

    Ha jól tudom a Red Dead Redemption már eleve konzol-exkluzív címként jelent meg, ellenben a Grand Theft Auto sorozattal, úgyhogy még mindig nem értem hogy akarsz vele érvelni. Egy ilyen címnél szerintem nem engedhetik meg maguknak, hogy pont azt a tábort szarják le, ahonnan a játék indult.

    Okostojás, ezen mosolyogtam egy jót. :)

    Fingom sincs milyen processzorokat pakolnak a konzolokba, nem is érdekel, de ott egyrészt csak egyféle hardverkörnyezet van a játékoknak, ott nem tudsz variálni, hogy milyen processzor, videokártya, memória ésatöbbi legyen a gépedben, asztali gépeknél meg jóformán végtelenféle konfigurációt össze lehet dobni, így PC-re eleve nehezebb a portolás. Másrészt konzolon a játékok csak 30 fps-el zakatolnak (vagy még annyival sem..), és egy TV-n, amihez nem is ülsz olyan közel mint egy monitorhoz, nem veszel egy észre egy-egy fps-dropot, mint PC-n.

    Amit írtak én úgy értelmezem, hogy javában dolgoznak a PC változaton is, csak még nincsenek olyan állapotban vele, hogy olyan infókat közöljenek, mint a másik két verzióról. Bár ugye jóformán még semmi hivatalosat nem tudni a játékról a helyszínt leszámítva, úgyhogy felesleges is ezen vitázni, hogy mire fog megjelenni és mire nem.

    (#903) CooLM@$TeR: Mivel PC-re nem jelent meg, így nem tudok róla nyilatkozni. Tény, hogy a GTA IV-nél nem nehéz jobbnak lennie, annál csak több lehetőséget lehet egy sandbox játékba pakolni. :)

    [ Szerkesztve ]

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Új hozzászólás Aktív témák