Új hozzászólás Aktív témák

  • gabesz123

    tag

    válasz Kristof_94 #72785 üzenetére

    Azért az hozzátartozik, hogy elsőre pont a legszarabb lopást kaptad meg. :) Egyébként meg elég jövedelmező üzlet. Jó leírás van ezekhez a missziókhoz is, szerte a neten. Van olyan, aminél van trükk, pl az utolsónak villogóban lesz a láda, figyelni kell, hogy vannak e fbi-os kocsik a ládás jármű közelében, stb. Meg attól is függ a szívás, vagy nem szívás, hogy milyen messze lesznek a raktártól a ládák. Van, amikor tényleg a szomszéd utcából kell elhozni egy furgont, benne 3 ládával. De lesz, amikor egyesével kell behozni a hármat, akár a térkép másik oldaláról. Duplás héten szerintem ezt érdemes csinálni orrvérzésig (meg persze a passzív dolgok termeljenek a háttérben és amikor megtelnek, el kell adni őket). Ha már sok pénzed lesz, akkor érdemes venni 2 nagy raktárt és mellé egy kicsit a special item-eknek (vagy a közepeset megtartani, ha már megvetted). A nagyok közé le kell parkolni a terrorbyte-al, aztán felváltva source-olni a ládákat.

    Tényleg, kíváncsi lennék egyszer egy fullos special-okkal töltött raktár eladására. Nem tudom, van e olyan állat, aki egy 111-est feltöltött valaha ilyenekkel. :D Én eddig 4ig jutottam max, de duplásan azért szépen hozott az is. :)

Új hozzászólás Aktív témák