Új hozzászólás Aktív témák

  • Thoomaster

    csendes tag

    Na srácok, feladtatok az embernek egy jó pár oldalt olvasnivalónak, már megelégeltem. :D
    Talán nekem se kéne belészólnom a dologba, mivel nem mindig vagyok fent a játékban és csak egy éve vagyok tag. Van mikor napokig vagy hetekig hiányzom, és utána megint fent vagyok pár napot, ha fel is jövök, a legtöbbször nem a játék miatt, hanem a közösség miatt, amit nagyon szeretek, és anélkül talán nem is játszanám. Épp ezért nagyon is számít az, hogy milyen emberekből áll a crew, mindig mikor visszatérek egy pár nap után, új és új játékosokat látok, akik már PH tagok, de fórumon soha a büdös életbe nem láttam, és általában ezeket a játékosokat, magyar, viszont más crew-ból való tagok kísérik. Ez sokszor feldühítő, mivel azok, akik tényleg PH-sok, nem tudnak CEO/MC-zni, ezért új sessiont kell csinálj magadnak, ahol elvagy egy ideig, amig begyűjtöd a cuccokat, és megtelnek a bizniszeid, de mikor segítség kell, hogy eladjad őket, nincs más lehetőséged csak visszamenni a másik sessionbe, ahol nincs CEO és MC hely, és ha hívsz valakit a te sessionodbe, kevés az esélye hogy jön. Ezt már sokszor kiírtam ide, és azt is, hogy tenni kéne valamit, de nem annyira vette komolyan senki. Sokszor meg van amikor idegen barátok is jönnek, és azokra meg más és más idegenek jönnek, és mi PH-sok, nem részesülünk előnybe. Hiába csináltam más sessiont, ott is PH-sok melett más "nemzet" is akadt. Emlékszem mikor kezdtem és a crew új tagja voltam, nagyon szerettem, és olyan játékosokat mint Segal, Kele, KK és sokan másokat kevésbé látok, és az új emberek meg folynak mint csapból a klóros víz. :D Vannak akik tényleg rendesek, de vannak sokan, akik csak egymásnak segítenek, és mikor kéred a helpet nem adnak életjelet, igaz hogy sokszor ők se kérnek segítséget, de szerintem szükségünk van egymásra, és segíteni kell egymásnak, minden szempontból ami a játékot illeti. Azt is, hogy most Blu-t segítik, hogy visszafejlődjön, nagyon értékelem. :) Én még nem érkeztem segíteni nekije, de fogok ha alkalom adódik.

    Megoldani ezt a problémát több féle képpen is lehet, csak közös tényezőre kell jutni. Én is azt mondanám, hogy egy új crew-t kéne csinálni, mivel könnyebb lenne, mint a mostani-t kitakarítani, és aki aktív és a crew-ba van, az amúgy is tudja és csatlakozni fog az újhoz, aki nem aktiv, annak tökmindegy, falrahányt borsó. A barátlistás dologról nem tudom mit mondjak, mivel, bármikor hozzá tud adni, vagy törölni valakit, és azt se mondthatod meg szerintem, hogy ki legyen és ki nem a barátja. Most tudom, hogy Methaniac a nagy probléma, de egy olyan megoldást kéne találni, amivel soha nem lesz baj, bár a bajból mindig van... Ne csak a mostanra gondoljunk, hanem a jövőre is, hogy az ilyen eseteket mindenféleképp elkerüljük. Én már egy ideje Ucil crew-jába vagyok (nem csak azért mert én csináltam a logót), és nagyon jó kis crew, mivel tényleg nem jön be bárki, szerintem lehetne ez a VIP Crew, de csak egy ajánlat, nem én vagyok a góré :D (Szabi crewjának a logója ganyé ;] , oda nem mennék ) A másik ötlet amit olvastam a próbaidős dolog, ami szerintem az se rossz ötlet, de akkor valaki kell kövesse a játékosokat, és talán jelenteni is kell mikor csinál nem odaillő dolgot, stb. Én nyitott vagyok több ötlet felé is, szerintem egy komolyabb szavazást kéne összehozni, már aki ért ehhez.
    Kb. ennyi, ha eszembe jut még valami, akkor kiátok. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák