Új hozzászólás Aktív témák

  • STC Speed

    őstag

    válasz Tenager18 #3145 üzenetére

    Egy kis OFF:

    Pedig rengetegen konzoloznak,sőt nem hiába a gyártók ezt részesítik előnybe,eladások nagyon nagy része ezekre megy el.
    Xbox 360 al kezdtem(3 darab is volt nekem egymás után,meguntam-eladtam sztory),flashelve volt,beleuntam a sz gép fejlesztésbe,mikor már évente cseréltem a drága alkatrészeket és nem indult egy játék,vagy akadt,vagy egyszerűen csak irányíthatatlan volt,mert konzolról írták át.
    Most egy ps3 slimem van,40 ezerért vettem még év elején,tökéletes mindenre,eredeti játékokkal játszom,cserélgetek eladom őket,de ps plus előfizetéssel rengeteg játékot kaptam.
    Egyedül ami mostanában pc-n játszottam a BF3 és a Diablo 3,remélem a gépem még a BF4 et elbirja.

    Érdekes,de több mint 100 ezer f kellene ahhoz,hogy felújítsam gépemet i5-ös szintre,de inkább veszek majd egy ps4 et,és akkor 8 évig újra ki lesz pipálva a játékügyeim :))
    És ezen max grafikán fog futni a bf4 is.
    Egyébként a call of duty szériákat is imádtam a konzolon,jobban mint a pc-n,és csaló sem volt annyi,vagy lehet semmi,sosem szúrtam ki,pc-n meg hemzsegtek
    Na az fps kényes kérdés konzolon,valakinek vagy bejön,van érzéke hozzá,vagy nincs,de 1 hét kell hozzá,hogy megszokja az ember,szóval ne legyünk elkeseredve,ha a mediamartkba kipróbálva semmi élményünk nincs...

    Adoka120!
    ha bármi kérdésed van,írj privátot,segítek szívesen,hogy ne lőjj mellé:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák