Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Gebriel #1308 üzenetére

    Tévedsz! Mert mint mondtam kijátszom a játékot és élvezem is. Az csak egy hatalmas bónusz mikor végigviszem még 1x csíttel, illetve GTA-ban is hetekig ökörködtem minden résszel, a csitek segítségével. Az a baj hogy az átlagos játékos felfogás az az hogy "Fúj csít, büdös csaló, nem tud játszani és azért csal a mocsok, fúj, júj!" De én az a csíter vagyok aki azért csítel hogy miután kipörgette a játékot tovább tudjon játszani csak baromkodva, ökörködve, és megnézze hogy a játék mennyit bír. PL HL2-vel (Ami otthon pihen békésen a polcon) csítek segítségével vagy még egy hónapig elvoltam. Építkeztem benne, meg eljátszottam hogyan lehet alternatív járművekkel végig vinni, meg egy lövés nélkül mindenféle tákolmánnyal. Ha nem csíteltem volna akkro végig viszem egyszer és megy a sarokba. Érted már mira akarok kijukadni? Nálam a csítelés a játék szavatosságához tesz hozzá nem pedig lerombolja az élményt. De mindig a torkomnak ugrik mindenki ha megemlítem hogy minden játéknál aminél csak lehet használok csítet :(

    szerk.: Hibák amiket észrevettem

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák