Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #423 üzenetére

    Szia!

    Ha végigvitted az alapjátékot (Loghorrean legyőzése), Fort Ikonban Inquisitor Creeddel kell majd beszélned (jelzi is a játék), és utána unlockolható a terület.
    Igazából ez a feltétele: amelyik karival végigtoltad az alapjátékot, azzal tudsz menni az új területekre. Mintegy folytatásként, ugyanazon a nehézségi fokozaton.

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #425 üzenetére

    A kieg révén bővíthető a ládahely + ad 2 új masteriest: Nekromancer, Inquisitor - ezekhez nem kell az új terület, az alapjáték bővül ezekkel.

    Már megvetted és telepítetted az AoM-et? Mert kieges emberrel csak olyan tud játszani, akinek szintén megvan a kieg, alapjátékossal nem.

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #427 üzenetére

    Úgy gondolom aki végigtolta az alapjátékot, akármennyi idő alatt mondjuk 3-4x, az érzi, hogy kiköt-e huzamosabb ideig a játéknál - megfogta-e a játékstílus, bírja-e a monotonítást ami a stílusra jellemző, a hangulat bejött-e, stb.? Ha igen, akkor a kieg megéri neki.
    Ez a játékstílus olyan, hogy vagy nem fog meg valakit, vagy beletol akár párezer órát évek alatt. :)
    Az új terület és a drop miatt nem tudták megoldani, hogy az alapjátékos a kiegessel együtt játsszon.
    Azért is fontos a kieg, mert a patchek már elsősorban rá fókuszálnak. Pl. a mostaniban volt egy + terület, a következőben meg pl. jönnek új szetek.Ha lvl85 fölöttiek lesznek, akkor az már csak a kiegeseknek lesz.

    Az év második felében jön majd a 2-ik kieg. Részemről várom. :)

    A plussz helyre van megoldás.
    Vagy csinálsz majd egy halom karit, amik tárolják a cuccot, vagy használsz hozzá külső MODot, pl. a Grim Dawn Item Assistant-ot (ezesetben mondjuk nem tudsz felhőbe menteni játékállást).

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Hokunda #429 üzenetére

    Lvl 62 elég szép eredmény saját kútfőből. :)

    "A kiegben árulom el az új szövetségeseimet és hazudozom nekik." :) Kikre gondolsz?
    Legalább nézd meg ezt, ha még nem láttad, melyik frakciónak milyen augmentációi vannak amikor teljesen megbíznak benned? Később nagyon fognak kelleni. :) Hacsak össze nem rúgtad velük a port. :) Ja, augmentációt nem tudsz másik karidnak átadni.

    Pár napja elértem a Revered Champion Achievementet. 9 Frakcióval kell hozzá jóban lenni. Kellett ügyeskedni az tény. :)

    Ha nem érezted Log-ot nagy falatnak, akkor jó kis karit raktál össze. :) Arra a nehézségi fokozatra.
    A Skeleton Keyesek valóban nehezebbek, de még ők is piskóták a Nemesisekhez vagy a Celestialokhoz képest. :)
    A Steps of Tormentet nemrég nyomtam le Ultimaten, és szerencsére nem a Skeleton Keyes részen volt egy Nemezis. Habár nem haltam tőle sem.

    1: Jól mondod:
    Tonic of Reshaping: This potion reset your attribute points.
    Tonic of Clarity: Use to Reset your Devotion Points

    2: Mistborn Talisman: Szerintem venni nem tudod.
    Ha szeretnéd lekraftolok egy relicet, ha adod a nyersanyagot hozzá.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz djherby #431 üzenetére

    Mielőtt te (vagy bárki) bemész Port Valburyba, alakítotok a cuccokon? Mondjuk maximumra az Aetherial resistanceot?
    Emlékszem amikor először voltam ott, elég hamar szétszedtek. Miután alakítottam rajta, jobban bírta.

    Annál zűrösebb volt a Hidden Path Quest. Tetszett, elég hosszú feladat volt (persze leírással haladtam, gyenge az angolom), és elég sokat haltam az első karimmal azokon a területeken. Szerencsére nem Skeleton Keyes.

    Haladsz, fejlődsz, esegetnek a cuccok. Hajrá! :)

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #433 üzenetére

    Én megértem, hogy nehezebb és kínlódósabb a Grim Dawn, a semmi, vagy mondjuk a Diablo 3 után. Én is a Diabloról váltottam.
    Igen, néha baromi kínlódás, de mégis sűrűbben esik használható dolog (akár később, másik karinak), mint a Diablo 3-ban. :) Ott pár délután után full gearban rohangálsz, és már csak a minőségén javítasz (meg jön az XP, meg farm végig), új dolog nem fog esni. Itt meg az endgame gearem sincs meg sok játék után, és mégis boldogulok a build leírások alapján. Sokkal lassabban, mint a videókban, többet is halok, de haladok.

    De valahol ez (is) adja meg ennek a játéknap a szépségét: a rengeteg gyűjthető dolog.
    Ezért is van pl. trade funkció a játékban, nem kell mindent, és egyedül neked összeszedned.
    A relic alapanyagáért, áráért + valami craftolási díjért megkímélnek a véletlentől, van topikja a játék oldalán.
    Mondjuk a Mistbornért amiről szó volt fentebb, még a nyersanyagot se kérném el, van sok belőlük, ez eléggé alap relic, nem tétel.

    Jól emlékszel, a Steps of Torment - Broken Hillsben.
    Igen, kitesznek a fejlesztők magukért. A GD fő emberének a Titan Quest volt a korábbi nagy dobása. Ezt is szerettem, jó játék volt.
    Az a MOD jó lesz, itt ugye nincs smart loot, sok érdekes dolog eshet. Meg ugye a Monster Infrequentek, amik elég sok craftoláshoz kellenek.

    Köszi. A Hiddent Veteranon biztosan, Eliten szerintem még nem. Cabalisttal nyomtam le akkor. Lehet ránézek majd a Purifieremmel is. Az a leírás jó, így el lehetett boldogulni vele. Amúgy ezt is ingyenes patch csapta régebben a játékhoz.
    Az első karim Blademaster volt, lvl75-ön áll. Utána Cabbalist 100, majd Purifier 100. Előttük voltak kisebb próbálkozások lvl20-25-ös karik, jelenleg raktárkarik.

    Zene: ne is törődj vele, a Diabloban hozzászoktam, hogy sokszor más zenét, vagy kabarét hallgatok. :)
    Persze a GD-t jó ideig hanggal nyomtam, aztán váltottam. Egy idő után lehetnek a világ legjobb hangjai is akár, egy farmolós játéknál unalmas lesz akkor is. :) Amúgy nekem tetszik a GD zenéje, és a hangok is.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #435 üzenetére

    Igen, volt egy kis droprate növelés, a ládákból jobban esik mati, augment az egyik utóbbi patch óta.

    Én is magamnak oldom meg ami kell. De van aki unja, vagy kevés ideje van, azért írtam alternatívát.

    Igen, nagyon kevés a komment. Vannak akik nem kommentelnek.
    Sokan nem is játszottak vele.
    Gondolom a PoE tehet róla elsősorban a "nem kell megvenni" üzleti modelljével, ill. akik számára csak a nagy "D3" létezik - ez is hatással lehet a játékosszámra. Plussz akik már lerakták valamiért..
    Amúgy a Steamcharts szerint most éppen 5130 ember játssza. Ez nagyon szép szám. Persze a PoEt sokkal többen elsősorban az üzleti modellje miatt, de a többi hasonló stílusú játék sehol sincs. A Blizz meg nem közöl adatokat.

    Ha életet akarok látni, a hivatalos fórumba nézek be.
    Meg a buildekhez, és látom milyen sokféle verzió van már.

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #437 üzenetére

    Én is pont így vagyok vele.
    Ha csak 1 órám van tolni, akkor annyi van. Nem kell sietni, nem maradok le semmiről.
    Amúgy de, szerintem érdemes az aktuális patchez (esetleg a nem sokkal azelőttiekhez) igazítani buildet, mert 1-1 patchlog nagyon hosszú, sokmindenre hatással van. Cserébe rengeteg build van.
    Majd megnézem a Blademasterem, azóta lett-e értelmes cucca, mire tudom átépíteni? Régóta pihen.

    Úgy gondolom aki akarja, összegyűjti rá a pénzt. Ha nem multizni akar, akkor nem sürgeti semmi. Amúgy is akcióban kell vásárolni, egyre kisebb lesz a kieg ára, mert korosodik, és mert a következő is jön idén. Az alapjáték is igen durva áron volt legutóbb. Amúgy meg akinek bejön az alap, és úgy érzi, hogy sokszáz órát eltudna költeni a játékban, az úgyis megveszi a kieget.
    Az AoM-et megjelenés napján vettem meg, és a következővel is ez a szándékom. Még ennyi beleölt óra után is érdekel. Persze semmi sem tart örökké, de van sok egyéb játékom, ha egy nap arra ébredek, hogy már rá sem birok nézni az ARPG-kre. :)
    Én is játszottam rövidebb-hosszabb ideig a műfajból sok játékkal, ez ami nagyon bejött. Meg persze a TQ, és a Diablo 2 régen. Nekem ez a fajta rendszer jobban bejön, mint a Diablo 3-é, mondom ezt igen hosszú D3 korszak után. Csak a D3-at toltam multiban, minden mást szólóban. Habár ott is rengeteget szólóztam

  • reelc

    Topikgazda

    válasz reelc #366 üzenetére

    Úgy látszik korábban kimerítettem ezt a lehetőséget.
    Azóta voltam ott, többször vissza is néztem, de már egy új receptet sem adott.
    A Nemesisek is mostanában több Warrantot dobtak, mint receptet.
    A Crucible se vitte túlzásba. Igaz ott az alap nehézségen vittem 150-ig (ez tegnap lett meg. Szólóban), majd most váltok a következőre. De a recept ritka.
    Pedig még sok hiányzik.

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #440 üzenetére

    Igen, a Mandatek átadhatók másik karinak.
    Azzal indítom az új karit, hogy rápakolom őket.
    Jól írod a nevét, az lesz a köv. kieg.

  • reelc

    Topikgazda

    Sok buildet csinálnak a rajongók a mai napig is.
    Pl. [1.0.5.1] Winter King Soulrend Infiltrator VS Lokarr Kill 12sec
    Persze komoly felszerelés kell ehhez is. Ez pl. elég kreatív megoldás, 3 szet tárgy van benne, és csak a 2 gyűrű ad szetbónuszt!

  • reelc

    Topikgazda

    Grim Misadventure #135: Quality of...Sets
    Ez hasznos lesz az új kiegben, jó ötlet.
    Lényegében a Diablo 3-as Kanai's Cube Convert Set funkcióját kapjuk meg módosítva.
    Egy szet darabot vagy ugyanannak a szetnek egy véletlenszerű darabjává konvertálod, vagy egy teljesen más szet darabjává. Figyeli az item lvl szintet is.

    Így is sok duplikátumom van már. Jó lesz leredukálni a duplákat, ill. teljessé tenni a szeteket.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #444 üzenetére

    Grat.
    Igen, a resisteket nem árt fentebb tolnod.
    Az AoM elején főleg az Acid/Poison ellen kell nagyon valami. Különben kb. egyhitelni fog a sok növény. De majd meglátod a többit is. :)

    Én arra tippelnék, hogy random.
    A Purifieremmel pár napja toltam le a 150-et alap fokozaton, a következőn talán 30-ig vittem. A cuccok nagyrésze hulladék volt, meg esetleg olyan szet darab ami már megvolt. Mondjuk én már rengeteg időt öltem a játékba. Szólóban. Mégsincs kész gearem, sok cucc hiányzik, de haladgatok. :)

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #447 üzenetére

    Köszi, de ez még csak az alapfokozat volt.
    Jobb felszereléssel nem itt tartanék, de ez van. :) Örülök ennek is.

  • reelc

    Topikgazda

    Esetleg a Blueprint: Relic - Ignaffar's Combustion és a Blueprint: Cinderplate Girdle nincs meg véletlenül valakinek?
    Craftolásban kérnék segítséget, még nem estek ezek a receptek. A nyersanyagaim a recepteken felsorolt módon vannak (amiket tudtam felkonvertáltam), a tárgyak előállítási árát nem ismerem.
    Előre is köszönöm.

    Természetesen én is segítek, ha valaki igényli, sokféle receptem hullott már.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz bpx #450 üzenetére

    Köszi, küldtem PM-et ide, és Steamre requestet.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz djherby #452 üzenetére

    Szépen lenyomtad őket.

    Nálam szinte napi rutin mostanában, hogy Salazar/Krieg/Twin Falls (a darazsakra lehet számítani minimum 2 csillagos mindig van, annyira utálnak) /Cronleyt meglátogatom.
    Néha eszembejut a titkos árus a Troll Bonecrusherekkel is. Akkor elnézek arra, és megveszem mindet tőle.
    Ha több időm van, megyek máshova is.
    Pár napja konvertáltam egy csomó Components-t, majd ha kitalálom mi lesz a következő kari, akkor ne legyen relic gondja.
    Most az lesz soron, hogy felveszek mindenféle zöld itemet, és eladom őket, kicsit megcsappant a pénzem a napokban.

    A Kilrian's Shattered Soul nekem is elfogyott. Majd meglátogatom a forrását. :)

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    Más single playeres is tapasztalt hasonlót?
    Cruciblén kívül a szetek eséséről van szó.
    Van olyan, ami félelmetes gyakorisággal esik.
    Pl. Corruptor of Souls, The Silver Sentinel. Az elsőből 2 komplett, és pár hiányos, az utóbbiból 5 komplett szetem gyűlt össze. Másból is van duplikációm, de messze ezek vezetnek.
    1 komplett Oathbreaker, 1 Praetorian. Sok egyéb szetből 1 vagy több darab van.
    Ha valakinek kell valami, adok át szívesen, de listát nem tudok csinálni.

    Maximum Epicekből van többletem, afölött nem jellemző.

  • reelc

    Topikgazda

    válasz djherby #455 üzenetére

    Nekem is zöldtől van a filter.
    Pl. rengeteg Monster Infrequent van, ami craftoláshoz kell. Azokat jó elrakni. Nem tudom van-e róla komplett lista (mi kell kraftolásokhoz), de majd az adott recepteden látszik majd a kovácsnál. Pl. troll bonecrusher, amit írtam fentebb.
    Badlof2k írta a titkos árust. Nem ugrott be a neve, már fáradt voltam rákeresni, linkelni.
    Loot: van ez így. :) Nekem is volt olyan, hogy Salazar semmi értelmeset nem dobott, a ládájából esett valami.

    (#456) Badlof2k: Én is Wiki alapján tudtam meg, amikor rákerestem, hol lehet troll bonecrushert bekeríteni?

    (#457) djherby: Smuggler a ládás fazon, városokban szokott lenni. Én a shared stash fülön tartom a materialokat. Így minden karim eléri. Ha iderakod, a kovács látni fogja.
    Korábbi patch hozta a funkciót, hogy lehessen a sharedben tárolni ezeket, ne csak a personal stashban. Alapból a karimnál csak némi dinamit, scrap metal, Skeleton key szokott lenni. Minden mást a sharedbe ürítek. A Quest tárgyakat nem lehet oda tenni és a noteseket. Meg a Fraction augmenteket. Most nem jut eszembe egyéb kivétel. Amit a képén látsz az mind sharedes.

  • reelc

    Topikgazda

    válasz reelc #458 üzenetére

    Egy 2 évvel ezelőtti listát találtam craftoláshoz szükséges MI-kről.
    Értelemszerűen az azóta érkezett receptek igényeit - ideértve az AoM-eseket is - nem tartalmazza.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #460 üzenetére

    Egy idő után nem gond a pénz. Ha farmolsz eleget, épp nem kell craftolnod semmit, gyűlik az. Én se mindig keresem fel, de jó volt amikor rátaláltam. Nem is tudom hányadik alkalommal nem dobta senki, és kellett, hát rákerestem, felkerestem, megvettem. :)
    Jó dolog hogy átkerültek a sharedbe. Egy nem túl régi patch hozadéka ez.

    Rengeteg infót szedtem a hivatalos fórumról, vagy wikiről. Ilyenkor érzem mennyi minden van a játékban (és mennyi mindent nem jegyzek meg :) ). One-Shot chestek, titkos helyek, Treasue Trovek, hasznos MI-k, componentek, stb. Magyar infó oldal nincs, másik fórumon volt több élet az itteninél, de már nem regisztráltam oda, itt vagyok járatos.
    Emiatt szoktam részletesebben írni, és linkelni ha tudok, könnyebb lesz újabb játékosokat útba igazítani, ha igénylik.
    Akik régebben sok infót szolgáltattak (pl. wesker24) gondolom már mással játszanak, elmúlt már 2 éves a játék, kit mennyire köt le a stílus vagy a játék, változó.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #462 üzenetére

    Elég gyenge a nyelvtudásom, de igen a lore nagyon gazdag, ARPG-hez képest odatették magukat. Tetszett a sok kis döntési lehetőség, pl. a witch megégetés, vagy Malmouthban a halálos sebesült kérésére hazudni a társának, stb. és a többi is.
    Amiket nem értek meg jegyzetekből pótolom a Wikiről (menj ide és oda :) ).

    Sokáig a Diablo 3-mal váltogattam ezt a játékot, fokozatosan tolódott elfele a játékidő a GD javára, végül pár nap lett a D3 szezon számomra. :) Közben a műfajban több másik játékot kipróbáltam, de egyik sem fogott meg ennyire.

    One-Shot Chest lista.
    A "guarded by"-osak szerintem fixek, a többi lehet hogy területen belül random. Írja a lista, melyik és hol spawnolhat több helyen.
    De a biztos: karakter/nehézségi fokozatonként 1 spawn.

    Én még nem döntöttem el mi lesz a következő karim, amit 3-iknak elviszek 100-ig. Majd megnézem, hogy cuccokkal hogy állok - minél komplettebb legyen a cucca különböző player lvl-eken. Utána megnézem a buildeket is.

    Ami az ismétlést illeti: attól függ, hányszor mész vissza (persze új session indítása után). Részemről a Diablo 3 repetitívabb volt, mer a véletlenszerű riftek közül volt olyan, hogy akár 2 óra játék alatt 3x is voltam ugyanazon a területen, ugyanazok ellen a monsterek ellen. A GDben csak akkor ha odamegyek ismételni. :)
    Erre lesz valamilyen megoldás az új kieg új játékmódja. Valamilyen endgame megoldás lehet.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #464 üzenetére

    Igen, sokadik karinál (vagy nehézségen) már unalmas, de ez nem a játék hibája. :)

    A Cabalistom ezen alapul. Persze az endgame cuccok nincsenek meg mind, de a skillezési és Devotion guide alapján eljutott az Ultimatere. Lvl100-as, végigvittem vele a játékot. Egyedül. Jól aprított, bár vigyázni kell a skeletonokkal, sokáig elég sűrűn kellett újraidézni őket, mert gyorsan haltak. Ezzel együtt jó volt. Ja, van pet attack skill, a Diablo 3 WD-i nagyon hiányolják hogy ott nincs. :) Ha meglenne minden cuccok, kevesebbet halnék, és gyorsabban ölnék, de így is jó, ahogy van.

    Reputáció: a Factionokkal az a helyzet, hogy amiket nem választhatsz (az Allied nagyrésze, és az Enemyk) maradnak.
    Amiket választhatsz: Kymon's Chosen vagy Order of Death's Vigil. The Outcast (ez negatívan hat a The Black Legionra), Barrowholm. Szóval a választósokat minden nehézségen újra kell választani. Ha azt mondod továbbra is barátok vagytok, nem resetelődik. Ha úgy döntesz ellenségek lesztek, akkor átmegy Enemy Factionnak.
    A legjobb augmentációk Revered esetén, a legnagyobb bizalomnál érhető el. A Mandatek is - ezeket áttudod adni másik karidnak is, szóval egyszer érdemes kimaxolni és jól bevásárolni Mandatekből későbbi kariknak.
    Van egy Achievement is, hogy 9-nél legyél Revered. Kicsit sakkoznom kellett a Black Legion vs Outcasttal, de összehoztam. Még lennének Questjeim, de Reveredes vagyok mindnél, és max lvl-en vagyok, szóval nincs értelme Questelnem.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Hokunda #465 üzenetére

    Gratulálok.
    A Normal az nálad Normal vagy Normal/Veteran? Az utóbbinak van értelme kezdésnek. :)
    Menj nyugodtan Elite-re meglátod hogy bírj a karid. A fejlődésed folytatódni fog. :)

    Ha sokkal a monsterek fölött vagy, akkor nem csak XP jön kevesebb (egy idő után semmi), hanem loot sem lesz.

    (#466) Badlof2k: Majdnem jól emlékszel. Stimmel a terület, de port van, nem hajó. :)
    Port Vallburyben a legjobban az Aetherial felhők bosszantottak. Néha nem hagytak nyugodtan lootolni. :)

    (#468) Badlof2k: Most mekkora lvl szinten vagy? Lehet craftolni is lehet már jobbféle ékszert vagy valamit.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #470 üzenetére

    Semmi gond. :) Van amire már én sem emlékszem. Pl. arra a Tidal Islandra. :)
    Vagy hogy némelyik komponenst hol kell farmolni? Nem jegyzem meg, rákeresek. :)

    Hargate's Isle - ide visz csónak.
    Akkor elég szép ellenállást szedtél össze.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    Rövid helyzetjelentés.
    A grimdawn.com egyik trade fórumjáról tradeltem valakivel a hiányzó 2 szetdarabom, és 2 pisztolyt. Ennyi kellett az endgame buildemhez. Elfogyott a türelmem. Sokat játszottam mostanában, de nem hullott jó ideje ami kellett volna.
    Persze a statok olyanok, amilyenek, de végre megvan minden és be is vannak augmentálva. A Mad Queen így is lecsapott 2x, de a Sentinel 10mp alatt megvolt. Így a Hidden Quest meglett ezzel a karival Ultimaten.
    Még Lokarr és a csatlósai vannak hátra, remélem letudom csapni végre őket. Valahanyadjára. :)

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #474 üzenetére

    Köszi.
    Nem áll szándékomban HC-zni. :)
    A Mythical Arcanum Sigillis-t, ebből kettőt. Craftolni nem lehet.
    Előtte a sima változatát használtam, ami craftolható.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #476 üzenetére

    Igen, és azóta felkerestem 4x Lokarr lakhelyét, és le is nyomtam őt. Haltam is, de nem tőle, hanem vannak kis mozgó elpusztíthatatlan villámló vagy fagyasztó kövek. Az utóbbiaktól.
    De teljesen jó, megérte a trade. 15 Ugdenbloom volt cucconként, a sisakot craftolta annak 3 Ugdenbloom volt a craftolási ára, adtam a nyersanyagokat. Szerintem ez így teljesen korrekt. Rengeteg időt megspóroltam így (ki tudja mikor esett volna ki), és gyorsabb is lesz a farmolásom.
    Tudom, Cruciblézhetnék multiban gyorsan jönne a sok myth cucc... de majd ha már elegem lesz. :) Úgy gondolom, hogy ha kb. minden cuccom meglenne minden karihoz (olyanhoz is, amilyenem még nincs), nem is nagyon lenne értelme tovább játszanom.

    Amint kigyűlik Lokarr szetje, hozzáadom az XP potiont és a mandateket, gyorsabban fog fejlődni az új karim, mint bármely előző - a szet miatt. Lehet, hogy akár lvl 40-ig ebben lesz a kari.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz djherby #477 üzenetére

    Szívesen.
    Multiplayerben van nagyon egyszerű Trade funckió. Átlehet adni pénzt, ill. olyan tárgyakat amiket te is át tudnál adni a másik karidnak. Az illetőt felveszed Steamen barátnak, majd egyeztettek, ki hostol. Az illető kreál 1 játékot, megadja a nevet és a jelszót hozzá, és becsatlakozik a másik. 1 városba mentek, és egymáshoz közel működik a Trade. Entert nyomva lehet chatelni, egyeztetni.
    Baloldalt fent lesz a feje, azon jobb egér és Trade. A hátizsákodból tudsz pakolni oda dolgokat, közvetlenül a ládából nem.
    A multiplayer megegyező játékkal működik. Pl. az alapjátékkal rendelkező nem tud a kiegessel tradelni.
    Ja és ha a másik Ultimaten van, de te sosem voltál az adott kariddal azon a szinten, lentebb kell vennie a nehézséget, mert nem tudsz csatlakozni.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz djherby #480 üzenetére

    Lehet én írtam bonyolultan. :)
    Amikor szituációban leszel, egyszerű lesz.
    Én is nemrég csináltam először, utána másodjára már ment a dolog.

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Peace #482 üzenetére

    Nem tudom.
    Itt van egy tutorial: How to - Move your saves from Steam cloud to Grim Dawn's default location.
    Igaz nem pont ezt kérdezted, de a fájlok felvannak sorolva benne. Segíthet.

    Tipp: ha már megvan mi mindent kell kimásolnod, akár egy USB-re is kimásolhatod.
    Amúgy nem használom a Cloudot, nincs bekapcsolva sem a Steamben, sem a játék menüjében, mert GDIA-t használok, és úgy rémlik amellé nem javasolt a Cloud.

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #485 üzenetére

    Még régebben csináltam magamnak egy listát a szetekről a Grimtools alapján, akkor láttam, hogy létezik.
    Elég durva a beszerzési módja. Lokarr - Secret Quest (AoM)
    Ha jól tudom pl. Cruciblében nem esik, a linkelt módon lehet bekeríteni.

    Igen, a Crucible jó dolog. :)

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #487 üzenetére

    Nincs mit.
    Szólózva akkor is messze lenne, ha már Ultimaten lennél. Tapasztaltam. Kell hozzá normális build és cuccok. Kemény volt Lokarr. A korábbi cuccaimmal nem bírtam vele, hiába nyomtam korábban végig Ultimaten a sztorit. Kevés volt hozzá. :)

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #489 üzenetére

    Menj nyugodtan Elitere. Ha nagyon halsz legfeljebb visszajössz. :)
    Amúgy a drop is jobb lesz.
    Valószínűleg hasonló szintűek lesznek a monsterek is, jobban fogsz fejlődni.

    Valamelyik karimnak is akkor kezdtek jobban esni a dolgok, és kezdett jobban fejlődni, amikor felhagytam azzal, hogy kimaxolom a Veterant és utána megyek Elitere.
    Sőt, a mostani karimmal igazából sokmindennel nem is foglalkoztam (pl. bounty), csak hajszoltam előre, hogy minél hamarabb meglegyen a lvl100. Riftek felderítése + Devotionok beszerzése volt a fő a main quest és a Faction főküldik mellett.
    Mondjuk a mandatek sokat segítettek, és az, hogy már nem az első karim volt, voltak cuccok. Visszamenőleg csináltam meg sokmindent. Drop nem volt, és XP se számított már, de Ultimaten már jobb dropom volt amúgy is, szóval nem számított. Főleg akkor ügyeskedtem a Factionokkal.
    Pl. pár napja vittem végig mindegyik nehézségi fokozaton a HIdden Pathot. Kaptam érte 1+1 pontot szintenként, Ultmaten drop is volt.

    Az előző karimmal nem rohantam ennyire, annál minden szinten megcsináltam "időben" szinte mindent, nem pedig sokkal erősebben. Csak most nagyon akartam a Lokarr szetet, és ennek rendeltem alá mindent. Ha már az előző karimmal elszúrtam a dolgot (nem tudtam, hogy a Sahdina's Memento fontos. Eladtam. Ez 1 karinál csak egyszer droppol és csak Ultimaten), helyre kellett hoznom.:)

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    Minden tiszteletem azoké, akik szétagyalják magukat és mennek a fejük után, és azoké is, akik életképes buildeket tudnak összerakni endgame-re is.

    Régen a Diablo 2-nél 100% a fejem után mentem. Szólóztam végig. Úgy voltam vele, hogy kisebb próbálgatások után 1 karira tettem le a voksom, gondoltam az összes nehézségi szintet végigviszem vele, utána jó lesz farmolni. Egy idő után meguntam a játékot, kb. fél évente vettem elő 1-2 hétre így ment évekig. Valamikor eljutottam a végső szintre... és az elején nem jutottam tovább. Félrefejlesztettem a karim, értelmes cuccom sem volt. Semmi kedvem nem volt új kariba ölni egy csomó időt, ígyhát végleg leraktam. Később tudtam meg hogy közben kijött egy patch, amivel vissza lehet venni pontot. De már nem érdekelt, túlvoltam a Dungeon Siegen, Torchlighton, stb. akkor már a Titan Quest volt a favorit.
    Talán ezért is tetszett az elején a Diablo 3 "tétnélkülisége". Bármikor át lehet variálni a karit.

    Tetszik a Grim Dawnban is, hogy a Masteryk kivételével teljesen újra lehet építeni a karit.
    Rengeteg időt ölök a játékba, de már nem hiszem hogy mennék a saját fejem után. :)

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #492 üzenetére

    Hajrá! :)

    (#493) Peace: Annál a linknél én sem tudok többet.
    Ha tartalmaz a mentésed olyan fájlokat, amiket ott részleteznek (pl. receptek), gondolom nagy gond nem lehet.

    Amúgy másik topikban korábban ezt ajánlották játékokhoz: GameSave Manager.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    Pénteken megint volt dev stream.
    A patch a hónap végén, vagy május elején jön.
    3 új szetet hoz, ami látszik is a videóban.
    Ugdenbogban lesz egy kis új terület, új Bossal.

    Az új kieg év végefelé lesz, ahogy korábban mondták.

    A Devotion pontok száma nem fog nőni.
    Az Inventory nem kap keresőt.
    Ha jól értettem az új kieg nem ad + tabokat a stashoz. Ajánlja a játékosok által készített megoldásokat a végtelen tárhely miatt.
    Az új kiegre már keresnek tesztelőket.
    Többször kiemelték, hogy 1 új act lesz. Viszont az új játékmód részükről sok munkát igényel, talán többet is mint a Crucible. Az új mód miatt nem lesz több új Skeleton Keyes terület, mert valami olyan megoldás lesz, ami miatt nem kell többet olyan területet készíteniük.

    Kb. ennyit értettem (csak bele-belenéztem), most Zantai streamelt. Nem ő szokott, olyankor stream alatt chaten ír infókat, és van aki azokat posztba rakja. Most nem ez történt.

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #496 üzenetére

    Úgy emlékszem egyszer írták az egyik topikjukba, hogy rift féleség nem lesz talán az engine nem támogatja a váltakozó pályákat.
    Nekem az jött le hogy szerintük nagy durranás lesz, az új kieget az új act és az új játékmód fogja eladni.
    Később lesznek róla infók, ahogy haladnak a dologgal.

    Ahogy említették nem lesz több Skeleton Keyes pálya, mert az új játékmód feleslegessé teszi.
    Az én szememben ez azt is jelenti, hogy ez lesz az endgame tartalom (a Crucible mellett). Kijön év végén, és biztos vagyok benne, hogy 2019-ben is még sokáig lesznek patchek (hibajavítás, balansz, esetleg új cuccok), ahogy eddig, de komoly kontent nemigen. Jó lesz a szetkonverziós dolog is, azzal meg eléggé kedveznek az örökké szólózóknak is.
    Az alapjáték 2016 februárjában jelent meg. Természetes, hogy az eladásai egyre csökkennek, és a kiegé is. Majd az új kiegé is. Logikus, hogy beletesznek egy olyan játékmódot, ami elég kihívást fog adni.
    Mondjuk a Crucible is kapott sokmindent később patch segítségével. Lehet az új játékmód is képes lesz erre.
    Ha kijön az új kieg, a support és a patchek mellett nagyobb hangsúlyt fog kapni az új játékuk, amiről még nem készek beszélni. Ha jól rémlik 13 fő az egész csapat.

    Eddig nem csalódtam a fejlesztők munkájában.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Hokunda #497 üzenetére

    Gratulálok.

    A Crucible is olyan, mint a játék maga. A játékban az Ultimaten hullnak igazán jó cuccok.
    A Crucibleben is a 3-ik nehézségen, a Gladiatorban.
    Ha jól emlékszem, a 100-ik wave teljesítése után nyílik a következő nehézségi szint.
    1 szint 150 wave volt, de az AoM megemelte 170-re.

    Komoly build kell hozzá, Nemezisek is lesznek magasabb hullámokban.
    Itt a Wikije.

    Ahogy korábban írta valaki, a Cruciblet csapatban érdemes, és minél magasabb szinten. Akkor hullik sok jó cucc.
    Szóval az a lényeg, hogy meg kell küzdeni vele. :) Ez a lényeg, a kihívás.

    Mondd, ha kell valami szetdarab, megnézhetem van-e? Lvl 72-75 környékén elég sok szet van a játékban. Vagy ha kraftolni kell valamit. :)

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #500 üzenetére

    Lehet én emlékeztem rosszul. Nem tudom visszakeresni az erről szóló postot.
    Vagy technikai akadálya van, vagy nem akarnak riftrendszert csinálni. Bízom benne, jó lesz az ő megoldásuk.
    Viszont készül MOD ami valamilyen mapping dolog lenne. Egy darab videót nem találtam róla, amit furcsállok.
    Nem használok MODot, csak a cucc tárolásra programot. Nem vagyok ellene (Morrowindben szerettem a MODokat, meg más régebbi játékokban), de úgy érzem még nem jött el az idő, hogy foglalkozzak vele. A fejlesztők aktívan támogatják a játékot (patchek, kiegek), szóval szerintem a kifulladása még odébb van.
    Meg ugye az is szép cél ha pl. azt tűzöd ki magad elé, hogy mondjuk minden kari kombinációból legyen egy lvl100-asod. Gondoltam már rá. :)

    Nem Wolcenezek. Nézegetek róla videókat, olvasgatom a tapasztalatokat
    Sokáig úgy gondoltam, hogy majd megveszem.
    De az a helyzet, hogy eddig semmit sem láttam amiért érdemes lenne megvennem.
    Szép a grafikus motor miatt, de ez nekem nem elég. A GD ugye a 2006-os TQ alaposan tuningolt motorjára épült. Nekem tetszik. Szóval csak a grafikával engem nem lehet lenyűgözni.
    Lesz benne aréna mód (Crucibléhez hasonló).
    Pl. vízben álló ellenfélre jobban hat a villám alapú támadás.
    A skillezés jónak tűnik, főleg, hogy visszaköszön pár Diablo 3-as skill (persze más néven).
    De annyira alfa állapotban van, hogy sokmindent nem lehet még látni.
    Az az igazság, hogy az elmúlt években rengeteg órát öltem ARPG-kbe. Jópárban láttam olyan dolgokat amik tetszettek. Meggyőzhető vagyok, ha megfog a Wolcen megveszem, a GD mellé jó lesz. :)

    Elfog készülni, mert sikeres volt a Kickstarter, és látszik, hogy dolgoznak rajta. Szerintem jövőre lesz meg.
    Amúgy ők is maroknyian vannak, olvastam nemrég, hogy talán 9 fő körül voltak. Most látom a honlapjukon, hogy van rajta egy halom álláshirdetés. Szóval még alakulnak.
    Amennyire tudom, a GD fejlesztői, a Crate eléggé állandó csapat. Most sincs állásuk hirdetve, pedig dolgoznak a GD új patchén, a kiegen, az X-Box One port is készül, ill. a még be nem jelentett játékukon is dolgoznak.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #502 üzenetére

    Ha már Crucible... most próbálgattam a Purifieremmel.
    Most hogy kivan épülve, óriási a különbség az előzőhöz képest.
    Elvittem a középső nehézségi szint 150, ill. 147-ik wavejéig. Nem használtam italt, és semmi védelmi pontot. Az érdekelt, pusztán a build+én mire vagyok elég.
    Ha nem vagyok fáradt lehet ment volna halál nélkül a 150.
    Legalább unlockoltam a felső, Gladiator szintet.
    A loot kiábrándító volt. A 150-es adott 1 lila cuccot, 1 receptet, 2 kék szetdarabot, pár komponenst, a többi ment a kukába, nagyrésze zöld volt. Ha nem halok biztos lett volna valami érdekesség az utolsó ládában.
    Csak azért írtam le, mert egyedül nincs jó lootja, talán a felső fokozat magasabb wavejeinek.
    Teljesen megértem, hogy csapatban a Gladiator szintet szokták farmolni a jó loot miatt. Oda kell már a cucc és ügyesség, minden résztvevőnek. Csak oda el is kell jutni cucc ügyileg. :)

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Qlux #504 üzenetére

    Szia!

    Üdv itt, jó választás volt a játék. :)

    A riftes kérdésedet sajnos nem értem.

    Sőt, én már a Wolcen utánra is írok alternatívát :) Last Epoch. Holnap megy Kickstarterre. Szerintem össze fogják kalapozni a pénzt. Persze lesz pár év mire elkészül, az eddigi tapasztalatok alapján legalább 2 év.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Hokunda #506 üzenetére

    2017 májusában lépte át az 1 millió eladott példányt az alapjáték. Ugyanakkor volt 200e a Crucible eladása, ami nagyon jónak számít.
    Mindkét eredmény nagyon jó azt is figyelembe véve, hogy egy kis indie (kiadó nélküli) csapatról beszélünk, ami 15 fő sincs összesen. Ez Steam és GoG eladás együtt. Nyilván a Kickstarteresek is benne vannak, meg akik Early Accesben csatlakoztak. Szóval amolyan "all-time" eladás.
    Azóta nem közöltek újabb mérföldkövet.

    A Crucible Kickstarter cél volt, és a kieget is megkapták azok, akik annó a megfelelő szintekre fizettek be. Érdekességképp a régi Kickstarter oldaluk. $537,515-et szedtek össze $280,000 helyett.
    Ha jól rémlik olvastam egyszer, hogy az első kieg végülis a Kickstarterrel finanszírozva volt. A 2-ik kiegnek az volt a feltétele, hogy továbbra is jól fogyjon az alapjáték és az AoM. Ez be is következett.
    A közeljövőben nem terveznek 3-ik kieget. Befejezik amin dolgoznak, patchek még lesznek, de ezután fog tolódni a csapat fókusza a következő játékukhoz, amiről ez a kép ismert és kb. annyi infó, hogy valamilyen városépítős-stratégia lesz. Semmi konkrétum, majd később. :)

    Ami a Grim Dawnt illeti: pár év múlva valószínűleg lesz Grim Dawn 2, de hatalmas meló lesz, azt már új grafikus motorral akarják csinálni. Gondolom nem ennyien, ha el is akarják készíteni belátható időn belül. Mert a GD hatalmas meló volt, sok évig tartott. Évekig 1-2 ember dolgozott rajta teljes munkaidőben (a Kickstarter előtt).
    Amúgy 2016-ban és 2017-ben is szerepelt a Steam Top 100 eladási listáján (2017-ben lehet a kieg is beleszámított, DLC-ket nem listáz a Steam, hányan játsszák, az alapjátékot igen). Szerintem ez hatalmas teljesítmény, mert a listán nem sok olyan játék van, ami nem folytatás, nem tartalmaz mikrotranzakciót, nem AAA cím nagy költségvetéssel.
    Az sincs hátrányban aki tegnap vette meg, mert nincs szezon, stb. azt az élményt kapja, mint aki 2 éve kezdte (persze leszámítva a patcheket, kieget, de érted mire gondolok, nincs hátrányban).
    Átlag 5000 játékos nyúzza a mai napig is. Korábban néztem a konkurenciák adatait is, a PoE ennek a többszöröse (van pár év előnye + ha nem akarsz fizetni ingyen tolod - ezzel nem lehet versenyezni), a Blizzard adatai sosem ismertek, de Steamen a többi hasonló játék sehol sincs a GD akár mostani játékosszámához képest.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #507 üzenetére

    De lehet.
    Ja, olyan az a világ, mintha Cairn világának egy darabját áthúzták volna magukhoz, be a sötétbe. Pár ilyen rift van, és vagy fix a bejárat, vagy 1 területen belül spawnolhat pár ponton. Szóval ezek nem fognak eltűnni, egy másik világ egy részét járhatod be rajta keresztül. Nem változik. A kijárat helye változhat, de amit bent találsz szinte állandó.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Hokunda #506 üzenetére

    Ez mai post, a csapat egyik fő emberétől.
    Gyenge az angolom, de szoktam bújni a fórumjaikat, szimpatikus a csapat.
    Szóval a Forgotten Gods eladásai csak egy dolog lesz. Figyelembe kell venniük az alapjáték öregségét (2016 februárjában jelent meg), ne égjen ki a csapat, hogy évekig ugyanazon dolgoznak, egyéb projekt, stb.
    Ezzel egyetértek. Valószínűnek tartom, hogy az új kieg után is lesznek majd patchek (hibajavítások, új cuccok, balansz) legalább 2019 végéig.

    Amúgy az FG kiegnek feltétele lesz az AoM megléte is. Ami szerintem nem gond, mert az alapjáték során érzi az ember, hogy most ebbe a játékba/műfajba belefog ölni 1000+ órát a következő években, vagy sem?
    Ráadásul a kora miatt elég durva akciót szokott kapni az alapjáték, és az AoM is egyre többet kap majd. Az FG lesz a csúcson.

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Qlux #512 üzenetére

    Ahogy -Zeratul- mondta.
    Amúgy bármikor visszamehetsz akár Warden Krieghez vagy egyéb bossokhoz is.
    A Bounty Tableknél bountyzgathatsz is. Jó reputációt ad az adott frakciónál.

    (#513) Peace: Sikerült a save?
    El is indult a kampánya a Last Epochnak. Remélem sikerül.
    A Pre-alfa változat demójának ezen az oldalon van a linkje.
    Wolcen is korai még :) amúgy még 1 napig -25% van rá.

    De nálam a GD az első, még sokáig így is lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #516 üzenetére

    Jó GoWozást! :)

    Nem tudom milyen lesz, ha lesz. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy nem Grim Dawn 2 lesz, hanem más játék, ahogy a GD volt a TQ-hoz képest. Jöhet. :)

    Ismerősöknek mondtam többször, mire számítok:
    Wolcen ígéretesnek tűnik. De nem érzem azt, hogy év végén befejeznék, ez volt a tervük. Most is van álláshirdetés az oldalukon. Szerintem jövőre lesz kész. Nem sok mindent láttam amiért meg is venném, a grafikával engem nem lehet lekenyerezni. Eddig videók alapján az fogott meg benne, hogy vannak D3-ban lévő skillek benne. Bárhogy elsülhet a játék.

    Last Epoch túl távoli. Ha össze is jön a pénz biztos vagyok benne, hogy nem 2020 április lesz a megjelenés, hanem később. A GD és a Wolcen példájából kiindulva lesz egy jó ideig Early Access is.

    Blizzard: a jövő hónapban 6 éves a D3. Sokak szerint valami pet lesz, vagy dupla goblin, esetleg Switch bejelentés, stb. Ami reális: tavaly vettek fel komoly pozícióba embereket. Szóval bármin is dolgoznak, nem mostanában fog megjelenni. Év vége felé Blizzcon, hátha mondanak majd valamit. De az az igazság, hogy ahogy évek óta a Diablo sorozattal bánnak, meg maga a Paragon rendszer, stb. elérte, hogy egyre kevésbé érdekeljen mit csinálnak. A GD nekem sokkal többet nyújt, pedig iszonyat sok időt öltem a D3-ba, de nem vagyok Blizzfan, mint sokan. Van rajta kívül is élet (játék).

    GGG:Talán 40 órát ölhettem a PoE-be. Nem fogott meg. Valószínűleg folytatják a szezonozgatást (izé, liga), esetleg majd új act.

    Kb. ennyi is az ismert/remélt kínálat ARPG szinten a következő évekre. :)
    Illetve van mégegy, amit nem szoktam emlegetni: Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr. Ehhez biztos gépet kellene fejlesztenem, ahogy valószínűleg a Wolcenhez is. Ez egy taktikusabb játék lesz, 1 hónapon belül ki is jön. Lehet jó lesz, de a The Incredible Adventures of Van Helsing játékok valahogy nem fogtak meg, amik a fejlesztők előző játékai. A Warhammer 40 000-et szeretem, de nem fogok annyi pénzt kiadni érte, hátha tetszik alapon.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Xalderon #519 üzenetére

    Unimaginative Skelemancer Cabalist végül ez lett az első lvl100-as karim. A cuccai hiányosak, de a skillezést, Devotionokat, stb. betartottam. Ultimaten végigvittem vele a játékot.
    Amire vigyázni kellett, amit ír is a build kiötlője: ha gyengébb is egy cuccod, inkább az legyen, ha van rajta +1 Raise to Skeletons.
    Amúgy nagyon haltak a Skeletonok, sokszor kellett újracastolni őket, meg a többi petet is. De ahogy egyre több és erősebb cuccom lett, egyre kevésbé volt zűrös a dolog.
    [1.0.4.1] DW Pistol Purifier (lokarr 21sec) erre épült a 2-ik karim, ami elérte a lvl100-at.
    Annak ellenére, hogy dual pisztolyos, sokszor álltak a képembe, sokszor nem ranged a kari, de bírta a gyűrődést. :) Ezzel is végigvittem az Ultimatet, és leöltem olyanokat, akiket a másik karival nem sikerültek.

    Rengeteg egyéb build van, én ezekkel jutottam a végére. Jól leírják a skillezést, Devotionokat, mi fontos. A cuccok meg azok voltak amik estek a karinak (vagy másiknak).

    Nem egy ember van így, hogy nem szippantja be a játék.
    Mert mások az igényei, van sok új színes-szagos 4K-s csoda stb. Nem vagyunk egyformák, kinek milyen az ízlése, mire vágyik, mi ragadja meg? Szerintem a stílus a lényeg.
    Véleményem szerint azok kötnek ki pl. a Grim Dawn vagy bármely társa mellett huzamosabb időre, aki huzamosabb időt akar eltölteni ebben a műfajban. Sok egyéb előnye is van a szórakozás mellett: nem kell gépet fejlesztenie miatta, a most drága új játék, később nagyobb akcióban lesz (amibe amúgy is jóval kevesebb időt lehet beleölni), stb. A multis játék természetesen más eset.
    Mivel singleplayer játék, bármikor előveheted, nincs szezon, így senkitől sem vagy lemaradva stb. A Grim Dawnnak szerintem vannak ilyen előnyei is.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Gothmog #520 üzenetére

    Én sem vitának szánom :) : úgy 40-50 óra után nem fogott meg a PoE. Elismerem az előnyeit, de nem fogott meg. Évekig toltam a Diablo 3-at, mellé bekúszott a GD, majd fel is váltotta.
    Valószínűnek tartom, hogy ha korábban nem ismerem a Titan Questet, majd a Grim Dawnt, és nem ruháztam volna be a Diablo 3-ba is anno, akkor a PoE-t tolnám évek óta. Túl későn találkoztam vele, előtte megfogott más. A PoE nem fogott meg, és már nincs is kedvem jobban elmerülni benne, hogy hátha.

    Grat., jól nyomtad a GD-vel. :)
    Sokra tartottam mindig is azokat, akik eredményesen mennek a saját fejük után, netán buildet építenek fel és a közösség elé tárják, bármely játék is legyen az.
    Nehézség: na, igen, a PoEvel akkor ismerkedtem, amikor a 3x vidd végiget eltörölték, és jöttek az új actok is. Még nem lehet tudni semmit a Grim Dawn eljövendő új játékmódjáról, de eddig nem csalódtam a fejlesztőkben, biztos vagyok benne, hogy olyan megoldást tesznek le, ami ötletes és jó lesz. Aztán kiderül hogy tetszik a játékosoknak?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák