Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    Uj karakternek milyen build(ek)et ajanlanatok, ha a ket uj mastery kozul az egyiket szeretnem hasznalni ?
    Eddig ugy vettem eszre, hogy nem vagyok oda a meele karakterekert, tehat inkabb ranged, caster, vagy a ketto kevereke lenne jo, esetleg pet-es caster.

    Korabban Demo/Arcanist dual pistol sorcerer-t es occultist/shaman devouring swarm dot-olos conjurer buildekkel jatszottam meg az alap jatekban, de soha nem jutottam el az end game-ig. Talan majd most. :P

    (Egyebkent lehet, hogy dual pistol sorc-ot erdemes volna a mostani patch-hez igazitani, biztos valahogy megoldhato lenne, hogy eletkepes legyen. )

    A vicc, hogy megjeleneskor megvettem a kieget, de meg hozza sem szagoltam eddig. Mindig jott egy uj jatek, hol PC-re, hol PS4-re, hol Switch-re, amit muszaj volt megvenni es jatszani vele. Igazabol most sem sokkal jobb a helyzet, majusban jon minimum 2-3 jatek, ami erdekel, de mostanaban kezdtett foglalkoztatni a gondolat, hogy kicsit ujra jobban belemeruljek a Grim Dawn vilagaba.

Új hozzászólás Aktív témák