Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Badlof2k #516 üzenetére

    Jó GoWozást! :)

    Nem tudom milyen lesz, ha lesz. Azt is elképzelhetőnek tartom, hogy nem Grim Dawn 2 lesz, hanem más játék, ahogy a GD volt a TQ-hoz képest. Jöhet. :)

    Ismerősöknek mondtam többször, mire számítok:
    Wolcen ígéretesnek tűnik. De nem érzem azt, hogy év végén befejeznék, ez volt a tervük. Most is van álláshirdetés az oldalukon. Szerintem jövőre lesz kész. Nem sok mindent láttam amiért meg is venném, a grafikával engem nem lehet lekenyerezni. Eddig videók alapján az fogott meg benne, hogy vannak D3-ban lévő skillek benne. Bárhogy elsülhet a játék.

    Last Epoch túl távoli. Ha össze is jön a pénz biztos vagyok benne, hogy nem 2020 április lesz a megjelenés, hanem később. A GD és a Wolcen példájából kiindulva lesz egy jó ideig Early Access is.

    Blizzard: a jövő hónapban 6 éves a D3. Sokak szerint valami pet lesz, vagy dupla goblin, esetleg Switch bejelentés, stb. Ami reális: tavaly vettek fel komoly pozícióba embereket. Szóval bármin is dolgoznak, nem mostanában fog megjelenni. Év vége felé Blizzcon, hátha mondanak majd valamit. De az az igazság, hogy ahogy évek óta a Diablo sorozattal bánnak, meg maga a Paragon rendszer, stb. elérte, hogy egyre kevésbé érdekeljen mit csinálnak. A GD nekem sokkal többet nyújt, pedig iszonyat sok időt öltem a D3-ba, de nem vagyok Blizzfan, mint sokan. Van rajta kívül is élet (játék).

    GGG:Talán 40 órát ölhettem a PoE-be. Nem fogott meg. Valószínűleg folytatják a szezonozgatást (izé, liga), esetleg majd új act.

    Kb. ennyi is az ismert/remélt kínálat ARPG szinten a következő évekre. :)
    Illetve van mégegy, amit nem szoktam emlegetni: Warhammer 40 000: Inquisitor - Martyr. Ehhez biztos gépet kellene fejlesztenem, ahogy valószínűleg a Wolcenhez is. Ez egy taktikusabb játék lesz, 1 hónapon belül ki is jön. Lehet jó lesz, de a The Incredible Adventures of Van Helsing játékok valahogy nem fogtak meg, amik a fejlesztők előző játékai. A Warhammer 40 000-et szeretem, de nem fogok annyi pénzt kiadni érte, hátha tetszik alapon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák