Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz emusty #250 üzenetére

    Írtad, hogy nem CC-zel ezért írtam a cyberlink power media playerét mert az (most már kipróbáltam) win 10 alatt is működik. NEM CC vel hanem a videó átküldése funkció windows alól . Ha már amúgy is van miracast / widi adaptered akkor felesleges tényleg a CC.
    Persze HBO GO ra nem lesz megoldás ...

    Igazából BSPlayert nem használok (Meg androidos vagy windowsos?), Windows alatt én Media player classic hc -t használok androidon MX Playert pro -t. Windowsos tableton meg a Cyberlink power media playert. .

    Szerintem a CC nem jó arra amit szeretnél. Nem igazán arra lett kitalálva hogy lokális tartalmakat játssz le vele.
    Inkább távoli, netes tartalmakra való (szerintem). Az n -es wifi amúgy is határt szab sok mindennek.

    Ahogy pld. CC biztos működik az ha van egy "szerver" (központi gép) amiről filmezni akarsz arra felraksz egy PLEX media szervert az aztán ha kel át is kódolja feliratostól a filmet ha éppen kevés sávszél a lejátszásra ... De a film elindításához még kell egy androidos Telefon vagy tab ami fent van a PLEX app.
    Ami az HBO GO -hoz is kell ...

Új hozzászólás Aktív témák