Új hozzászólás Aktív témák

  • #40731136

    törölt tag

    válasz Attix82 #9150 üzenetére

    Amikor bevittem az egeret az első alkalommal a hibajelenséggel, a boltosnak fel kellett volna küldenie szervizbe. Nem küldte. Az egér rossz volt, csak mivel a hiba random jellegű, így nehéz bizonyítani. Van mikor 10 kattintásból 7-et duplán érzékel, máskor 10-ből 10-et egynek. Így az egér használhatatlan, mondanom sem kell. A boltos NEM korrektségből adta a mostani egeret a gari idő lejárta után, hanem mivel a szeme előtt végre sikerült produkálni a hibát (közben olyat mondott már, hogy nem vagyok normális és hasonlók), valamint azért, mert tudta, hogy sáros abban, hogy nem küldte fel az egeret Pestre a szervizbe. Így gari idő lejárta után saját zsebből adott már egy másik egeret, ám erről nincs bizonylatom. Így csak a boltos korrektségére és jóindulatára lennék utalva, hogy kitaláljunk valami megoldást, ám ez a fentiekből leszűrhetően nem opció. Ezért kérdeztem, hogy van-e rá valami mód, amivel elérhetném, hogy végre egy normális egeret kapjak, vagy buktam a dolgot, mivel nincs blokkom az új egérről és a garanciaidő újraindulásáról.
    Remélem most már tiszta az ügy.

Új hozzászólás Aktív témák