Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz FőDudu #93143 üzenetére

    Nem is mond! Anno ment a rugózás azon, hogy a gyártók zsúfolják össze a billentyűzetek kiosztását. Kicsit féltem is mikor megláttam a a nyilakhoz rakott PgUp-PgDn kombót, amit az üzleti gépek dizájnjából emelt át a Dell az Alienware-ebe, gondolom hogy ne kelljen többféle keyboard fóliát gyártani (az akkor legtöbb Latitude, Inspiron-nak uyganilyen a keyboard csatija) :
    Kb. két hét alatt annyira megszerettem a használatát, hogy a mai napig kínlódok ha ezeket a gombokat nem ott találom. Elképesztően kényelmes mikor kotorászok adatbázisokban, amikor a finom görgetés mellett kell egy-egy nagyobb ugrás is! Ezért is van a munkahelyemen egy öreg Latitude 5414 is.
    Erre mit csinálnak amikor nagy dirrel-durral bejelentik a félmechanikus szuper-cherry billentyűzetüket:
    Persze világítós touchpadra volt gógyi a fejlesztőknek a zavaros gondolatai között, meg krvára kellettek a dedikált hangerő gombok... Igaz, melyik az a mai fiatal aki adatbázisokban kotorászik. :R Viszont a fenti audio gombok elengedhetetlenek mikor csücsörítős-pucsítós tartalmat gyártok! :D :D

    Na, az OLED kiheréléséről meg ne is beszéljünk...
    Még a gagyibájt-tongfing is kivezette a jó kis 15-ös sorozatából :O :O :O

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák