Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz k-adi #89580 üzenetére

    Tudod én mikor valaki segítséget jön kérni ide tőlünk mit is vegyen csak magamba fordulok, mert nem tudok magamtól elvonatkoztatni megpróbálni más szemmel nézve azt vajon ő mint kérdező konkrétan mit fogadna el megfelelő válasznak, elfogadható laptopnak. Sajnos én mostanra eléggé kritikus lettem azzal kapcsolatban mikor valaki 3050 vagy 3060 -al felépített laptopokat kínál mert ez már eléggé elavult állapot lenne tekintve a már itt is lehetne 4000-es felhozatalt tekintve. Te is arra pályázol vagy tévedek ám? :DDD Ok hogy meg lett mondva 400k csak mint igazi gaming laptop most 2023 tájékán nagyon nem 3050ti dolognak kellene lennie. :K Én mindig abból indulok ki hogy a kérdező nem tudja mit is gondol, szeretne. Ha tudná utána nézne ennek a kérdésnek, de azért jó ha van hivatkozási alap hát ide is benéz biztos ami biztos alapon. 400-ért nem kapni mai gamingnak nevezett merem ajánlani tuti biztos laptopot aminél a vásárló és az eladó vagy éppen ajánló nyugodtan alhatna. :D

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák