Új hozzászólás Aktív témák

  • katona84

    tag

    Sziasztok!

    Átolvasván a topikot eléggé elbizonytalanodtam a reklámokban imitt amott feltűnő, játékokra is alkalmas notikkal kapcsolatban melyek már megkaphatóak 200-250 körül. Csak azt nem értem, hogy egyes blogok miért dicsérik az egekbe ezen laposokat.

    Először egy X550JX-et néztem ki magamnak (olvasván a bizonyos blogok lapjait.)...de gondolom ez pár óra GTA 5 után elolvadna a kezem alatt.
    Aztán gondoltam ellennék én egy GP60-al is mivel nagyobb a ház és jobban szellőzik talán benne az a pár komponens. De láttam ott is 90+ C° fokos hőmérsékleteket és hozzá fűződő panaszokat.

    Nos én arra jutottam, hogy továbbra sem szeretnék egy ilyen notebookra 250-nél többet költeni és egy csomó gyártó beígéri a 2 év háztól házig garanciát.
    És némi kompromisszummal (I5 proci kisebb melegedési faktor) talán bevállalnám a fentebbiek egyikét.
    Vagy egy olyat amit ajánlanátok helyettük, elfogadható hűtési teljesítménnyel.

    A kérdés, hogy a gyártók a garanciális idő alatt cserélik-e az összeolvadt gépalkatrészeket is? Tehát a megsül a GPU vagy a CPU az is garanciális?
    Mert ha igen akkor 2 évig játszottam egy jót aztán eladom használtba.. járható út ez?

Új hozzászólás Aktív témák