Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Hawerr #35349 üzenetére

    Este még láttam mikor kérdeztél és majdnem válaszoltam valamit.

    Szerintem az előttem szólóknak, mindkettőnek igaza van. Eléggé +- mindkét oldalon. A 4 magos cpu-k bizonyos esetekben játékok terén épp hogy kihajtják az 1070-et, illetve ahogy megfigyeltem van hogy kevés már. A szintetikus tesztek azt igazolják hogy 6 magos cpu-val minden játék gyorsabb........

    Én jelenleg egy jó erős 4 mag cpu-val tolom. Momentán még a Metro Exodus megy, kinél hogy, ez egy új games és pl ehhez mint látom tökéletes, nem fut fullra kihasználtság terén, de pl az ACO-nál 90% felett erőlködött sokszor, sőt, Muerte által belinkelt fotók kapcsán kiderült azt az fps számot mi nálam volt hozta az 1060 is. :U Volt olyan pálya rész ahol hiába állítottam valamit alig nőtt az fps szám. Viszont a 7700hq jól hűthető, mehet rá akármilyen paszta, a thermal throttling annál nagy bizonyossággal kizárható.

    Inkább nem is mondom mi mellett dönts, hallgass meg még pár hozzászólást. Nem igazán van jó választás jelenleg, mert ügye hosszú időre vásárolunk. :R

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák